ההשפעה של הלוגו על ההצלחה העסקית היא השפעה חסרת תקדים. אולי בהתחלה זה נראה לכם כמו עניין שולי, אך בזמן אמת תבינו עד כמה הוא קריטי. הלוגו הוא הפנים של העסק, והוא הפרמטר שאמור להביא איתו את הרושם הראשוני. מהסיבה הזאת חובה לדאוג שיהיה לכם את הלוגו הכי מרשים שיש, כזה שיהיה ממש על גבול המושלם. מכאן עולה השאלה איך מעצבים לוגו מושלם לעסק? הרי יש כל כך הרבה אפשרויות שונות ומגוונות. טעות אחת קטנה בעיצוב הלוגו עלולה להחזיר אתכם לאחור. השאיפה היא שתמצאו את עצמכם בסיטואציה שבה הלוגו יעשה לבדו את העבודה. אנו החלטנו להביא לכם 3 טיפים של עיצוב לוגו מושלם עבור העסק שלכם.

קבלו השראה מלוגואים אחרים

השאיפה מבחינתכם תהיה לבצע עיצוב לוגו אישי ומיוחד. אך זה לא אומר שאתם לא יכולים לקחת השראה מחברות ועסקים אחרים. לא מעט עסקים וחברות שעוסקים בתחום דומה לתחום שלכם כבר עיצבו לעצמם לוגו. אם תקבלו השראה מהלוגו שלהם, תוכלו לדעת פחות או יותר איך תרצו שהלוגו שלכם יראה. תוכלו גם לדעת מה אתם לא רוצים שיופיעו בלוגו שאתם עומדים לעצב לעסק שלכם. ברגע שתקבלו השראה מלוגואים אחרים הסיפור יהפוך להיות הרבה יותר נוח וידידותי מנקודת המבט שלכם.

תדאגו לצבעים בולטים לעין

הלוגו של העסק שלכם אמור להיות במקומות שונים ברחבי הרשת. איך תוכלו לדעת שהוא בטוח יעשה את העבודה? ברגע שיהיו לו צבעים מיוחדים, כאלה שבולטים לעין. לא מעט חברות מעצבות לעצמן לוגואים עם צבעים משעממים, כאלה שאף אחד לא מבחין בהם. במצב כזה הלוגו לא יעשה את העבודה בכל מצב, ולעיתים הוא יבלע בין כל הלוגואים האחרים. בעת עיצוב לוגו ישנה חובה לבחור את הצבעים הכי רלוונטיים שיש. אלה שמתאימים לעבודה שאותה אתם עושים בעסק, אך גם כאלה שאף אחד לא יכול לפספס. ברגע שתבחרו את הצבעים הנכונים, תוכלו לראות איך לקוחות רבים מגיעים לעסק רק בגלל הלוגו. הלוגו פשוט יהיה בולט בכל מקום שבו הוא יהיה.

אל תחששו לעשות לוגו פשוט

יש כאלה שמבחינתם עיצוב לוגו חייב להיות מיוחד ושונה. אך אל תחששו לעצב לעסק שלכם לוגו שמוגדר יחסית פשוט. לעיתים דווקא הפשטות של הלוגו היא מה שהופכת אותו להיות לוגו מיוחד. לא מעט חברות מהגדולות בעולם עיצבו לעצמן לוגו פשוט שעושה את העבודה. דווקא בגלל שמדובר על חברה גדולה עם לוגו פשוט זה מה שגרם לה לקפיצה משמעותית. אך גם כאשר מעצבים לוגו פשוט ישנה חובה לדאוג שהוא יהיה מיוחד ככל האפשר. כי לוגו פשוט זה לא אומר שהוא חייב להיות גם לוגו בנאלי. יש עוד כל כך הרבה אפשרויות שנמצאות על הפרק.