במהלך השנים אנחנו יכולים לראות כיצד עולם המקררים משתנה מול העיניים שלנו. אל השוק נכנסים מקררים חדשים, גדולים ומרשימים, אשר מספקים לנו אופציות שונות ומגוונות לקירור והקפאה של מוצרי מזון ומוצרים אחרים על פי הצורך. היום אנחנו יכולים ליהנות ממקרר ביתי, איכותי, חזק ועוצמתי, שאיננו נופל ממקררים תעשייתיים במסעדות או מקומות דומים.

אחת הדוגמאות לכך הוא מקרר האייר 620, מקרר חדש יחסית אשר כובש את שוק המקררים בעולם ובפרט בישראל. מדובר במקרר עם 4 דלתות, שתי דלתות למעלה, ושתי דלתות למטה, מה שמלמד משהו על הגודל שלו, 651 ליטר, ועם כל זה, מדובר במקרר עם דירוג אנרגטי A, הדירוג הגבוהה ביותר בשוק.

מקרר האייר מסוג זה מספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים בשביל לאחסן מזון בקירור והקפאה, ברמה הגבוהה ביותר. זה אומר בין היתר, תאי מזון ותאי הקפאה איכותיים, אפשרות להקפיא מזון מבלי שייווצר קרח, מערכת ששומרת שלא יהיה ריח רע, מערכת זרימת אוויר אפקטיבית, תאורה חסכונית וטובה, פתרונות אחסון נוחים וטובים, כולל עבור ירקות ופירות, במקפיא ובמקומות אחרים במקרר.

צריך לציין שמדובר במקרר מאוד משוכלל, אשר מכיל פונקציות הפעלה ואחסון מתקדמים שלא קיימים במקררים אחרים בשוק.

למה משתלם לנו לקנות את המקרר הזה

מקרר האייר 620 הוא מקרר אידיאלי עבור כל בית בו יש משפחה עם ילדים. זה מקרר שמאפשר אחסון נוח, פשוט ובכמות גדולה של מוצרי מזון מסוגים שונים. מה שמאפשר לחסוך בקניות, לשמור את המזון בצורה טובה ונוחה, מאפשר לנו לשמור את המזון לאורך זמן ללא חשש.

בשביל לקנות מקרר כזה צריך שני דברים, ראשית, יש לבצע סקר שוק ובדיקה מקיפה לפני רכישה, בשביל לוודא שאכן זה המקרר שמתאים לכם, יש לבדוק את המחיר שלו לעומת מחירים של מקררים אחרים.

במידה והחלטתם לקנות אותו, רצוי לבדוק את המידות השונות על מנת שתוכלו להציב אותו במקום נוח במטבח או בסביבתו, כך יהיה לכם נוח לעבוד איתו ולהשתמש בו בכל זמן שתרצו.