חתונה כפרית

באופן מפתיע, או אולי לא, הרבה מאוד אנשים מתחברים לצד הכפרי. זה נכון כשמדובר על בית בעיצוב כפרי, מטבחים כפריים, סגנון חיים כפרי וזה נכון גם כאשר מדובר על אירועים ובפרט על חתונות בסגנון כפרי.

זה מפתיע מאחר ויותר אנשים חיים בעיר ועושים את זה מבחירה, הם יותר אוהבים את החיים העירוניים, המודרניים מאשר את החיים הכפריים, שנתפסים בעיניים לא פעם כמשעממים. מצד שני, זה אולי לא מפתיע, מאחר והרבה אנשים רוצים את השקט והשלווה שיש בכפר ולהרבה אנשים יש תמונה רומנטית מה זה אומר, חיים בכפר, על כל המשתמע מכך.

כאשר אנחנו רוצים לארגן חתונה כפרית, אז במובנים רבים אנחנו מבקשים לבטא את התמונה הזאת ולהפוך אותה למציאות, לפחות לערב אחד. לשמחתנו, יש מקומות שערוכים לכך ומספקים לנו את כל מה שאנחנו צריכים בשביל לארגן חתונה כזו ולהוציא אותה לפועל. בין אם זה אומר מבחינת המיקום ובין אם זה אומר מבחינת הסגנון, האביזרים, ספקים ועוד.

לפני שנסביר כיצד יוצרים חתונה כזו, חשוב לומר, חתונה כפרית יכולה להיערך בצורות שונות ובמקומות שונים, כלומר זה לא הכרחי שהחתונה תיערך במקום כפרי. החוכמה היא לדעת כיצד הופכים מקום ומעצבים אותו כך שיתאים לחתונה כזו.

כיצד יוצרים חתונה בסגנון כפרי

בעיקרון, חתונה בסגנון כפרי היא חתונה שמשלבת כמה מוטיבים. ראשית, מינימליזם, אנחנו לא נראה פה כל מיני אטרקציות או פירוטכניקה שמתאימים יותר לחתונות גדולות, מפוארות, עמוסות. כאן זה יותר בסיסי, מינימליסטי.

שנית, זו תהיה חתונה שמתחברת יותר למוטיבים של טבע, אדמה, גם מבחינת העיצוב הוא יהיה יותר כפרי, הרבה שימוש בעץ, שימוש במוטיבים טבעיים.

שלישית, גם החתן והכלה וגם האורחים יתאימו את עצמם לקונספט, זה אומר לבוש יותר קליל, יותר זורם. אפשר לומר בוודאות שלא נראה פה חליפות ולא שמלות כלה מפוארות כפי שאנחנו מכירים מחתונות אחרות.

ארבע, היום גם נוהגים להתאים את התפריט, כך שמספקים לאורחים מנות צמחוניות, טבעוניות ואם מספקים מנות בשריות, אז דברים שמכינים במקום.