ברזים לאמבטיה

על פניו, בחירת ברז לאמבטיה לא אמורה להיות דבר משמעותי כל כך. במרבית הבתים אנחנו נמצאים ברזים יחסית סטנדרטים, לא דברים יוקרתיים ומשמעותיים במיוחד. בכל זאת, כשאנחנו ניגש לקנות ברז לאמבטיה, יש כמה דברים שאנחנו צריכים לשים לב אליהם.

צריך להדגיש, שכל הנושא של קניית ברזים לאמבטיה השתנה מאוד במהלך הזמן. הן בגלל שכיום אנחנו יכולים למצוא קטלוגים נרחבים יותר מאשר בעבר של ברזים מסוגים כאלה ואחרים, וכן בגלל העובדה שהיום אנחנו מתייחסים יותר לכל השאלה של העיצוב, התכנון והשימוש בכל פרט ופרט, כולל בברזים לאמבטיה. כלומר, אנחנו כבר לא מסתכלים על זה רק כאמצעי שימוש שנועד לשרת אותנו, אלא אנחנו מסתכלים על זה גם כפריט עיצוב לכל דבר.

אך מעבר לכך שאותם ברזים שאנחנו מתקינים באמבטיה משמשים אותנו לצורך מעשי מסוים או כפריט עיצובי, בסופו של דבר מדובר במתקן שאנחנו משתמשים בו יום יום בצורה עקבית, לכן חשוב שאנחנו נקפיד גם לשים לב, כיצד הוא פועל, כיצד ניתן להשתמש בו בצורה סדירה, לתחזק אותו בשביל שהוא יחזיק מעמד זמן רב, מבלי שייהרס ונידרש להחליף אותו.

דברים שאנחנו צריכים לשים לב אליהם

ישנן כמה נקודות שאנחנו צריכים לשים לב אליהן:

ראשית, אנחנו צריכים להתייחס לשאלה, עד כמה נוח להשתמש בברז, בין אם השימוש נועד למבוגרים או לילדים. זה נכון לגבי איכות הברז, המקום בו אנחנו בוחרים להתקין אותו ועוד.

שנית, אנחנו צריכים להקפיד שזה יהיה מתקן חסכוני, כך שנוכל להשתמש בו מבלי לחשוש שאנחנו מבזבזים מים לחינם. יש היום מגוון רחב של ברזים שיכולים לאפשר לנו למנוע בזבוז ובכך הם מאפשרים לנו לחסוך הוצאות מיותרות.

שלישית, אנחנו צריכים לבחון את החומר ממנו עשוי הברז, עד כמה הוא חומר איכותי, כמה נוח לשמור עליו, בין היתר מקורוזיה ודברים אחרים שיכולים להרוס אותו.

ארבע, כאמור, אנחנו צריכים לבחון את העיצוב של הברז וכיצד הוא יכול להשתלב בחלל האמבטיה ובכלל בחדר בו אנחנו בוחרים להתקין אותו.