צימרים עם בריכה בצפון –  מדוע משתלם לקחת צימר

אחד מסוגי הנופש האהובים ביותר על ישראלים, ללא צל של ספק, הם צימרים. החל משנות התשעים וביתר שאת החל מהעשור הראשון של שנות האלפיים, אנחנו יכולים לראות פריחה משמעותית בתחום זה, לא פעם על פני בתי מלון ואופציות נופש אחרות.

כך למשל, אנחנו יכולים לראות מגוון רחב של צימרים באזור הצפון, בפרט ביישובים קטנים, קיבוצים, מושבים וישוביים כפריים שונים. ההסברים מדוע דווקא שם פורחת תעשיית הצימרים ומדוע ישראלים רבים, משפחות וזוגות, בוחרים לבלות שם את החופשה שלהם הם פשוטים.

ראשית, אחרי הנסיגה מלבנון, חזר השקט לאזור, וניתן לבלות שם סופישבוע וחגים ללא חשש, שנית, מדובר על אזור מיושב, עם מגוון רחב של יישובים קטנים, פנינות טבע, בהם אפשר למצוא צימרים איכותיים, כך למשל, אפשר למצוא צימרים עם בריכה בצפון, צימרים עם סאונה, ג'קוזי ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

חשוב להדגיש כאן עוד נקודה והיא, שבחלק גדול מאותם יישובים, אנחנו לא נמצא בתי מלון, ועל כן, אם נרצה לטייל או לנפוש באזור, האופציה העיקרית אם לא היחידה, תהיה צימר.

לפני שנסביר מדוע משתלם לקחת צימר לסופשבוע או לחג, חשוב להזכיר שתי נקודות מהותיות עבור כל מי שמעוניין להזמין מקום. הנקודה הראשונה, כיום אנחנו יכולים לבצע את ההזמנה דרך האינטרנט, בצורה פשוטה, נוחה ומהירה. אנחנו יכולים לקבל גם את כל המידע שאנחנו צריכים על כל צימר ועל כל מקום בו אנחנו רוצים לנפוש. הנקודה השנייה שחשוב לזכור ולקחת בחשבון, מאחר, ויש ביקוש רב לצימרים, בפרט בסופי שבוע ובחגים, אז מומלץ להזמין מקום מראש או פשוט, להזמין מקום באמצע השבוע.

מדוע משתלם לקחת צימר בצפון?

אם נניח רגע בצד את כל העניין של הנוף, מזג האוויר, השלווה, השקט. כל מה שמאפיין את אזור הצפון, וכל מי שמגיע לשם אפילו לביקור חטוף יכול ליהנות ממנו, הרי שאנחנו יכולים למצוא סיבות נוספות מדוע משתלם לקחת צימר עם בריכה בצפון. זאת כמובן בהנחה, ומדובר על צימר איכותי, מעוצב ומלא בכל טוב.

שובר שגרה – אין דבר יותר טוב מאשר לשבור את השגרה שלנו מעת לעת. במקום לבלות עוד סופשבוע בבית, אנחנו יכולים לנסוע אל מקום אחר, ליהנות ממה שהוא מציע, לצאת קצת מהמקום בו אנחנו נמצאים, בוודאי אם מדובר בעיר הגדולה, העמוסה והסואנת. מעבר לכך, צימר שובר את השגרה הקבועה של בילוי סופשבוע או בילוי בכלל בבית מלון, כפי שאנחנו נוהגים בדרך כלל.

הרבה יותר מבריכה – במרבית הצימרים אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד מתקנים שעומדים לרשותנו, לשימוש חופשי, מתי וכמה שאנחנו רוצים. כך למשל, אנחנו יכולים ליהנות בצימר מסאונה, ג'קוזי פנימי וחיצוני, מרפסת יפה, טלוויזיה גדולה ועוד. לכל זה אפשר להוסיף גם אטרקציות יותר פשוטות, אך כאלה שבהחלטה יהפכו את הימים שלנו לשם למהנים.

אפשרויות מחוץ לצימר – הרבה פעמים אנחנו יכולים ליהנות, לא רק ממה שהצימר מציע לנו אלא גם מאפשרויות נוספות, אפשרויות של כל מה שנמצא מחוץ למקום. יש צימרים שבסביבתם אפשר ליהנות מטיולי שטח, רכיבה על סוסים, פעילויות שונות שאנחנו יכולים לארגן בעצמנו, טיולים ברכב או ברגל.

רומנטיקה עם או בלי הילדים – הרבה מאוד צימרים יכולים לספק בסיס איכותי לרומנטיקה בין בני הזוג, בין אם הם באים עם הילדים או בלעדיהם. זו יכולה להיות ארוחה טובה, בקבוק יין או דברים אחרים. אין ספק שכל זוג יכול ליהנות מכך.