קייטרינג בשרי

כשאנחנו מבקשים לארגן ארוחה או אירוע, אנחנו לא צריכים להסתפק בקייטרינג בסיסי ואנחנו גם לא צריכים להסתפק בכך שהארוחה או אפילו האירוע כולו יהיו סטנדרטיים. להיפך, אם אנחנו רוצים שהאורחים שלנו ייהנו מהערב שאנחנו מארגנים, אז חשוב מאוד שאנחנו נקפיד לייצר דבר מיוחד, לייצר עניין, ולא פחות חשוב, לייצר חיבור בין האלמנטים השונים. במילים אחרות, אנחנו צריכים לייצר קונספט לארוחה או לאירוע שלנו.

לשמחתנו הרבה, היום אנחנו יכולים להזמין שירותי קייטרינג מבוססים על מטבחים ספציפיים, כך למשל, אנחנו יכולים להזמין קייטרינג איטלקי, יפאני, סיני או אחר. על בסיס הקייטרינג שאנחנו נזמין, אנחנו יכולים לייצר קונספט לכל הארוחה או לכל האירוע. מדובר בדבר נפוץ ומוכר, למשל באירועים חברתיים שונים, מסיבות, וכן אפילו במסעדות, כאשר רוצים לערוך ערבים מיוחדים על בסיס מטבח מסוים, אז דואגים לייצר קונספט כולו לערב ומוסיפים על הארוחה עוד מגוון רחב של אלמנטים שונים.

אחת האופציות שעומדות לרשותנו היא, הזמנת קייטרינג אסאדו. מדובר באופציה מאוד פופולארית היום, הרבה בזכות העובדה שיותר ויותר אנשים צורכים בשר ומבקשים לצרוך בשר איכותי ברמה גבוהה, כמובן כזה שגם נעשה בצורה טובה וייחודית על ידי השפים של החברה.

ביחד עם קייטרינג אסאדו ניתן לייצר קונספט מיוחד לאירוע. מן הסתם, מדובר בקונספט של אירוע דרום אמריקאי שכן משם מגיע הבשר. זה יכול להיות קונספט הן לארוחת ערב עם חברים ובני משפחה או אורחים אחרים והן לאירוע כולו.

כיצד מייצרים קונספט כזה

ראשית יוצרים תפריט דרום אמריקאי, זה אומר שלצד קייטרינג אסאדו, יהיו גם מאכלים נוספים מהיבשת, למשל אמפנדס, תפוחי אדמה בצורות שונות ועוד שלל מאכלים מוכרים, כולל קינוחים דרום אמריקאים אהובים, כמו אלפאחורס.

שנית, אפשר להוסיף ברקע מוזיקה דרום אמריקאית כזו שתתנגן כל הערב ותעשה נעים באוזן, בין אם מדובר במוזיקת עם, בלדות או כל דבר אחר.

שלישית, כל ארוחה עם קייטרינג אסאדו חייבת לכלול בקבוקי יין איכותיים, בירות מקומיות ועוד שורה של משראות שכל האורחים ייהנו מהם.