מאוורר תקרה לפרגולה

בימים חמים יש צורך לקרר את המבנים השונים בהם שוהים אנשים. מדובר על חללים פתוחים ו/או חדרים סגורים בבתי מגורים, במשרדים, באולמות ייצור, בחנויות, בחצרות מקורות, במסעדות וכיוצא בזה. אחד מאמצעי האוורור והקירור הוא באמצעות מאוורר תקרה המסוגל לספק תפוקת אוויר טובה מאוד. שיטת קירור אחרת היא באמצעות מזגן המפיק קור חזק שאינו תמיד נעים. יש חללים פתוחים, יחסית, שבהם המזגן פחות יעיל, ויש מקרים בהם בעלי המקום אינם אוהבים את הקור המגיע ממנו. במקרים אלו ונוספים, מאוורר תקרה יספק היטב את הצרכים.

מאוורר תקרה לכל מטרה

מאוורר תקרה מודרני מגיע עם עיצוב חדשני ויכול להשתלב היטב במקומות מעוצבים בסגנונות שונים. ניתן לרכוש דגמים שונים המגיעים בצבעים שונים בגווני במבוק קרמל, בקבוק קקאו, שחור, לבן, צהוב ועוד. יש סדרות שונות המגיעות בקטרים של 1.3 מטר, 1.5 מטר ומידות גדולות יותר. יש דגמים המותאמים להתקנה בסביבה חיצונית דגמים אלו עמידים ללחות ולמים. הכנפיים וחלקים אחרים צבועים בצבעים המכילים חומרים העמידים ללחות. המנועים מוגנים בתום מסגרות אטומות למים ועוד. ניתן להתקינם במרפסות, לשפת בריכות ועוד.

התאמת כל מאוורר תקרה לפרגולה או לבית נעשית על פי גודל החלל אותו יש לאוורר. מומחי החברה יכולים להמליץ על זה אשר יספק את האוורור המשולם בהתאם לגודל המקום. המטרה היא להתקינו בדיוק בנקודה שבה הוא יהיה היעיל ביותר. למרות הקוטר הרב שלהם כולם נחשבים, לקלים, יחסית, וניתן להתקינם ללא חשש בצורה בטוחה על כל תקרת בטון. המנועים מספקים ערבול אוויר חרישי והרעש כמעט ואינו נשמע בתוך החדר הסגור. ניתן לשלוט במקצת מהם באמצעות אפליקציה ייעודית ו/או שלט מותאם.

יש צורך להתקין את המאוורר בצורה מקצועית על מנת לשמור על בטיחותו ועל בטיחות הדיירים. חברה המשווקת אותם מבצעת גם התקנות ו/או ממליצה על מתקינים העובדים עימה. בבתים רבים ניתן להתקין מספר מאווררים ועל ידי כך לחסוך כסף רב. למעשה, צריכת האנרגיה שלהם נמוכה ובשל כך גם ההוצאות הנלוות עבור חשמל. אוורור מקומות חיצוניים ומקורים ניתן להיעשות רק באמצעותם. מומלץ לרכוש את אלו עם הטכנולוגיות המתקדמות והמוכחות ביותר.