דשא סינטטי

לקוחות רבים המעוניינים לרכוש דשא סינטטי, מתלבטים בשאלה אם לרכוש דשא סינטטי זול או יקר? התשובה היא שמחיר דשא סינטטי משתנה בהתאם לכמה פרמטרים ועל מנת לקבל את ההחלטה הנכונה יש לברר כמה שיותר פרטים לגבי איכות הדשא הסינטטי. ראשית, יש להגדיר את המטרה של הדשא הסינטטי, אם מדובר על פינה לילדים שישחקו בה מבלי להישרט או להיפצע, כגון כיסוי של משטח בטון קטן, אם הדשא מיועד למגרש כדורגל? גינת נוי, שטח ציבורי? או לחצר או לכניסה של בית עסק?

היום, דשא סינטטי מגיע במגוון דגמים, גוונים,צפיפות ואיכויות שונות. יש לציין, כי דשא סינטטי זול יאופיין במשקל קל ולא יהיה צפוף ועבה. בחירה של סוג דשא מלאכותי, אשר אינו מתאים לייעודו, יכולה להשפיע באופן מכריע על המראה והעמידות שלו לטווח הארוך יותר.

האם אתם מתכוונים להשקיע בדשא הסינטטי לטווח הארוך?דשא סינטטי

זוהי שאלה מאוד חשובה, היות ואם אתם מתכוונים להשקיע בדשא הסינטטי לטיפוח מראה הגינה שלכם לטווח הארוך, אין טעם לרכוש דשא סינטטי זול. למשל במקומות שיש בהם דריכה גבוהה כגון החצר או הגינה, מרבד הדשא המלאכותי, לא יעמוד בשחיקה ויתבלה תוך זמן קצר. אם מדובר על השקעה לשנים, בחרו את הדשא הסינטטי האיכותי, כזה שייראה טבעי וצפוף, מה שיקנה לגינתכם מראה מטופח ומלבד זאת, בל לשכוח, כי דשא זה אינו מצריך תחזוקה שעולה כסף ולכן רכישה של דשא איכותי סינטטי, תשתלם לכם.

משתלם להשקיע היום בדשא סינטטי איכותי

בגלל בעיית המים בישראל, התחזוקה ההדברה, הכיסוח של הדשא הטבעי, רבים כבר שנים רבות שמשתמשים עם דשא סינטטי. מדובר בחיסכון רב, אם במים, בהוצאות גינון ועבודה מיותרת וכן, היום ניתן למצוא דשא סינטטי זול בהרבה יותר מהמחירים שהיו כאשר מוצר זה החל להופיע בשוק. לאור הביקוש הרב, ישנם מתחרים רבים והמחירים ירדו באופן משמעותי, כך שאם אתם מעוניינים בגינה מטופחת ובדשא אשר ייראה טבעי, עבה וירוק תמיד, רכשו דשא מלאכותי איכותי. תוכלו לבצע סקר שוק ולמצוא מחירים ממש טובים , אך יש לקחת בחשבון גם את מחיר ההתקנה שכמובן גם זו תהיה הוצאה חד פעמית שתחזיק לשנים רבות.