מצביעים על המוח - נלפ

קורס NLP הינו קורס המיועד לשיפור התנהגויות ודפוסי חיים אצל אנשים הסובלים מחוסר בביטחון עצמי, מתקשורת לקויה עם הסובבים ומאלמנטים נוספים המפריעים להם באורח חייהם העכשווי. הצורך אצל רבים נובע מכך שהם תקועים באמצע החיים ורוצים לשנות דבר אחד או שניים, ואם אפשר, לבצע מהפך בצורת חייהם. הם רוצים להיות מקצועיים יותר בעבודה, להיות תקשורתיים יותר. בעלי שקט פנימי רב יותר ועם ביטחון עצמי, ובעיקר להגיע להצלחות אשר נמנעות מהם בשל מצבם.

קורס כזה מפתח אצל האנשים מיומנויות חדשות ומצליח לשפר אחרות שהיו קיימות בפוטנציה ונשארו רדומות. הוא עושה זאת בטכניקות לימד שונות הפועלות על המוח ועל חושים שונים בו. ובנוסף, על הלשון ושפת הדיבור אשר משתמשים בה. על ידי לימוד והתנסות בסדנאות ישפר כל אחד את הביטחון העצמי שלו, יידע לשלוט טוב יותר ברגשותיו הפנימיים, יידע ליצור מודעות גוברת אל מול התכונות החיוביות שבו ועוד. בוגר קורס כזה יידע להתמודד טוב יותר במערכות יחסים אשר הוא מקיים במשפחה, בעבודה, בחברה ועוד.

ניהול עסק הינו מורכב מאוד ובוגר קורס NLP יוכל לנהל טוב יותר את מחלקות המכירות, כוח האדם, השיווק ועוד. בכל אלו נדרשות תקשורת בין אישית טובה ויכולת דיבור מתאימה השמה דגש על הנושאים החיוביים ואלו הדורשים מיקוד. אם בעבר היו נוצרים כשלים אצל האדם, הרי שלאחר הקורס הוא יהיה בעל מיומנויות טובות יותר שתסייענה לו להצליח, להתקדם ולהגיע להגשמת שאיפות אישיות, כלכליות ואחרות שעד עתה נמנע ממנו. כל אלו תורמים רבות ובצורה ברורה לאיכות החיים.

קורס כזה נמשך כ 130 שעת לימוד אותם ניתן ללמוד בבקרים או בשעות אחה"ץ. את הקורס מעבירים מומחים לנושא כל אחד בתחומו, ובנוסף, מתקיימות סדנאות מובנות, ימי עיון והדרכה ועוד שבהם ניתן להפנים היטב את החומר הנלמד ואף לתרגל וליישם אותו. ניתן גם להשתלם בקורסים מתקדמים המכשירים אל אלו המעוניינים להפוך למנחי, מאמני, ומטפלי NLP. מומלץ לפנות למוסד לימודי בעל מוניטין אשר מקיים קורסים באזורי הארץ השונים. המומחים יצליחו להביא ללומדים את השינוי בדפוסי החיים ובהרגלים הישנים שהפריעו להם להתקדם ולממש שאיפותיהם.