עורך דין פלילי

המספרים מלמדים שמדינת ישראל היא אימפריה של עורכי דין. אין זה סוד. כמות עורכי הדין בישראל היא מהגבוהות במערב, למעשה, פר אזרח הוא המדינה שיש בה הכי הרבה עורכי דין.

בתוך כל עורכי הדין שפועלים בשוק, נתח משמעותי שייך לאלה שמתמחים בתחום הפלילי. אלה מייצגים דמויות שונות, לא רק בהכרח עבריינים כפי שאנחנו מכירים מהתקשורת, ולא רק דמויות מוכרות, נציגי ציבור וכדומה, אלא גם אזרחים מהשורה, כל אחד אשר המדינה מחליטה להגיש נגדו כתב אישום פלילי בגין עבירה כזו או אחרת. זו יכולה להיות עבירה של אלימות, מין, סמים, גניבה, מסים או כל עבירה אחרת.

כעת השאלה היא, לא רק כיצד אנחנו שוכרים עורך דין פלילי, אלא כיצד אנחנו לומדים שהוא האיש שמתאים לנו, כיצד אנחנו ביחד יכולים לדעת שמדובר בעורך דין שיכול לייצג אותנו בצורה הטובה ביותר.

לפני שאנחנו נציג כמה רעיונות לכך, חשוב לציין נקודה חשובה והיא נקודת הזמן. יש מקרים בהם אנחנו נוכל להכין את עצמנו לקראת תהליך שכזה ואז הרבה יותר קל לעשות חיפוש מקדים, יש מקרים בהם נמצא את עצמנו במעצר או מול המשטרה בסיטואציה אחרת, מבלי שיהיה לנו זמן להתכונן לזה. אז אנחנו צריכים לבצע את הדברים בצורה יותר מהירה.

כיצד נדע שזה עורך הדין שלנו

בשביל לדעת האם עורך דין מסוים יכול להתאים לנו או לא, אנחנו צריכים לעשות כמה דברים. ראשית, אנחנו צריכים לקרוא עליו. לשמחתנו היום אנחנו יכולים להשתמש במקורות מידע שונים, באינטרנט בעיקר, בשביל לקבל תמונה טובה אודות כל עורך דין וכל בעל מקצוע באופן כללי. רצוי מאוד שננצל זאת לטובתנו. ,

שנית, אנחנו יכולים להיעזר באנשים שאנחנו מכירים, בעורכי דין אחרים שמכירים אנשי מקצוע בתחום שיכולים לעזור לנו ועוד. תמיד נוכל לקבל מהם אינפורמציה והמלצות.

שלישית, אנחנו יכולים להזמין אותו לשיחה ולהבין דרך כך, מה הוא מציע לנו, כיצד הוא מתכוון לייצג אותנו ולמה משתלם לנו לשכור את שירותיו.