קרוזים - מנו ספנות

אניות הנופש, הן למעשה בית מלון צף. הם מציעים שפע של פינוקים ממש כמו בבית מלון. בנוסף מוצעים באניות הללו גם פעילויות שונות משך שעות היום ולעיתים גם הלילה. במרבית מהקרוזים של היום אנחנו מוצאים גם ברים, מסעדות מתקני ספורט, חדרי כושר, סאונה, חנויות פטורות ממכס ואפילו בריכות שחיה. רבים בוחרים באפשרות הזו של חופשה באנייה. כך הם נהנים מחופשה באווירה מיוחדת כאשר מדובר בחבילה הכוללת גם חופשה, גם טיול סביב לעולם וגם שפע של פעילויות כאשר כל הנושא של לינה וארוחות מסודר ומאורגן מראש.

מה אוכלים בקרוז?

אז כמו שכבר ציינו, קרוז הוא למעשה ממש כמו בית מלון. במחיר ההפלגה יהיו כלולים על פי רוב ארוחות בוקר צהריים וערב. ברוב הקרוזים יהיו גם ארוחות ביניים וארוחת לילה. האוכל מוגש בשפע רב ובכמויות גדולות, כך שאין סיכוי שהמפליגים יגיעו למצב של רעב.

ישנם אניות אשר בהם חדרי הואכל אינם ערוכים לקלוט את כל המפליגים בו זמנית ועל כן תהיה חלוקה לשני מחוזרי ארוחות. על פי רוב ניתן יהיה לבחור בעת ההרשמה את זמן הארוחה המועדף. משפחות עם ילדים יעדיפו בדרך כלל לאכול מוקדם יותר בעוד שאנשים מבוגרים יעדיפו לסעוד בשעה מאוחרת.

ישנם אניות אשר בהם סידורי הישיבה יהיו קבועים לאורך כל השיט ואף המלצר שישרת אותם גם הוא יהיה קבוע.

למי מתאים טיול בקרוז?

טיול בקרוז הפך להיות טיול נפוץ ומבוקש במיוחד בקרב משפחות רבות. כיום יוצאים להפלגה, לא רק זוגות או אנשים מבוגרים. גם משפחות עם ילדים קטנים יוצאים יחד לטיול בקרוז. כך הם נהנים מאטרקציה מלהיבה במיוחד הנותנת את המענה המושלם מכל הבחינות. חופשה שכוללת גם אטרקציות בתוך האנייה עצמה וגם טיולים באזורים שונים ומרתקים אשר אלו נערכים בעצירות שהאנייה עושה. בל נשכח את הפעילויות השונות ואת האוכל הטוב כך שבהחלט מדובר בחופשה מושלמת.

לאן נוסעים עם הקרוז?

אז כאן יש לנו אין ספור אפשרויות. יש אניות הנוסעות לאזורים לא רחוקים מידי כמו יוון וקפריסין ויש אניות המרחיקות וסובבות את כדור הארץ. בכל מקרה, ההנאה מובטחת!