פנסיון כלבים

הקיץ בפתח ואנו מעוניינים לצאת לחופשה שאנו כה זקוקים לה, אבל מה עם הכלב? מי ישמור עליו בזמן שניעדר? אם אתם דואגים, ישנם מקומות מיוחדים לכך אשר ידאגו ויטפלו בכלב שלכם במסירות רבה. הכוונה היא אל פנסיון לכלבים. תוכלו למצוא כזה שיהיה קרוב אל ביתכם, מה שיגרום לכם לא לנסוע רחוק וכשתגיעו הפנסיון יהיה קרוב אל מקום מגוריכם. ישנן שאלות נוספות שכל בעל כלב שואל את עצמו, כמו למשל האם הכלב יהיה מדוכא כאשר ניסע וירגיש בחסרוננו? האם מקום שיש בו הרבה כלבים יכול להפחיד אותו? וכן הלאה.

יש לדאוג כי לכלב יהיה מקום נוח לשינה ורביצה. יש לזכור כי כלבים אינם חושבים כמו בני אנוש ולכן תוכלו להיות רגועים לפחות, היות והתפיסה שלהם  אינה דומה לשלנו. יש לציין כי הכלבים ישנים 15 שעות ביממה ולכן, יש לדעת כי אם הכלב יחזור לאחר ששהה במקום כמו פנסיון לכלבים ויישן במשך יומיים, אל תפרשו זאת כדיכאון כי הכלבים ישנים יותר כאשר הם נמצאים בפנסיון המיועד לכלבים.

שאלו לגבי סדר היום של הכלבים בפנסיון

יש לדאוג, כי כלבים יהיו בפעילות פיזית כאשר הם נמצאים אצל פנסיון לכלבים. הפעילות הפיזית חשובה לכלבים. ישנם מקומות כמו פנסיון עבור כלבים ששם משחררים כלבים ידידותיים בלהקה, מה שמאפשר לו פעילות פיזית ושהייה בחברת כלבים אחרים. במידה וכלבכם אינו צעיר או שהוא כלב מזן גדול במיוחד, יש להודיע מראש לבעלי הפנסיון, כך שלא יתאמץ יתר על המידה , מה שייפגע בבריאותו. יש לדאוג כי הפנסיון יהיה במקום כמו חיק הטבע, כך שהכלבים יוכלו לרוץ ולשחק יחד.

פנסיון לא רק לשהיית כלבים כאשר אתם בחופש

מסתבר שקיימים פנסיונים רבים בישראל אשר אינן מיעדים רק לשמירה על כלבים שבעליהם נוסעים לחופשה ומחפשים עבורם טיפול מקצועי ומסור במקום נוח עם תנאים המתאימים לצרכיהם. כי אם גם למטרות אחרות ניתן למצוא את הפנסיונים כיעילים. לדוגמא, אנשים רבים מחפשים זנים של כלבים גזעיים. אחת הדרכים להשיג כלבים מזן מסים היא למצוא אותו בפנסיונים לכלבים אשר משמשים גם כבתי גידול לזנים מסוימים. לדוגמא מי שמחפש דוג דה בורדו למכירה יוכל לחפש באמצעות פנסיונים לכלבים, אשר מפרסמים מדי פעם כאשר נולד להם שגר של כלבים מזן זה.