גופי תאורה

התאורה באופן כללי מתחלקת לשניים. ישנה התאורה הפונקציונאלית וישנה התאורה שהיא מכונה – תאורת אווירה. חשוב להבדיל בין השניים ויש לשים לב כשבוחרים את התאורה, כי ניתן המענה המושלם לשני האלמנטים. כך יהיה החלל מואר היטב מצד אחד אך גם הנושא העיצובי לא יהיה מקופח.

משקיעים נכון ונהנים מאור יקרות!

יש אנשים שכשהם באים לקנות תאורה לבית הם לא משקיעים מחשבה. הם רוכשים את גופי התאורה שיאירו את ביתם ללא מחשבה מעמיקה. חבל שכך. התאורה, בכוחה לעצב את מראה הבית ולעיתים אף לשדרג אותו במידה מהותית.

הפיזור הנכון של גופי תאורה, האפשרות להתמקד באזורים שחשובים לנו ולהאיר נקודות שונות בבית, זה מה שלמעשה יוצר את המראה המושלם וזה מה שיוביל לתוצאה הרצויה.

תאורת אווירה

ישנה התאורה שהיא לא תורמת הרבה מבחינת האור והבהירות אך היא יוצרת הרבה אווירה. האור של התאורה הזו תהיה מעט עמומה, היא תהיה רכה, אך היא תיצור המון!

בבתים רבים אנחנו מוצאים היום את שני האלמנטים כאשר הם מככבים יחד וניתן לשלוט על התאורה הרצויה בהתאם לצורך.

תאורה עם עיצובי גבס

בשנים האחרונות נכנס הגבס לעלום העיצוב והוא התחיל לככב בו ככוכב ראשי. אם קודם לכן היה מוכר הגבס בעיקר מהעולם הרפואי שם הוא שימש ועדיין משמש לצורך קיבוע גפיים, הרי שהתברר שמה שנוח לעיצוב ומוכיח עוצמה וחוזק בעולם הרפואי, עשוי להיות טוב גם בעולם הבנייה. ואכן, הגבס חולל שינוי של ממש בכל מה שקשור לתחום העיצוב הפנימי של חללים בנויים.

קרניזים, הנמכת תקרות כדי להסתיר באמצעותם את תעלות המזגנים, מדפים, נישות שונות בבית, כל אלו נעשים כיום באמצעות גבס.

אז אולי יהיו כאלה שיגידו שאין בכך כל חידוש והדבר מוכר בעולם לפחות 20 שנה, אז נכון שזה כך. אך היכולות והאפשרויות התרחבו מאוד עם הזמן וכיום משלבים גם גופי תאורה בתוך כל עיצובי הגבס הללו והם אחראים לתוצאות מרהיבות עין ממש!

הסלון הרגיל שלכם יכול לקבל מראה של ארמון באמצעות עיצובים פשוטים וממש לא יקרים מגבס. אם הם משלבים בתוכם גם כן גופי תאורה – התוצאה היא יותר ממושלמת!