עיצוב הבית

מה אתם צריכים לדעת כאשר אתם מעצבים את הבית?

העיצוב של הבית ידרוש מכם לא מעט, בכל פעם תצטרכו לעשות התאמות מיוחדות.

עם זאת יש כמה טיפים שיכולים להצעיד אתכם בדיוק למקום הרצוי.

הכנו לכם רשימה של 6 טיפים חשובים שיאפשרו לכם לעצב את הבית כמו אלופים.

גם אם אין לכם ניסיון קודם בעיצוב מהסוג הזה, תראו איך הטיפים הללו מקלים עליכם.

נדגיש כי גם מעצבי פנים מיומנים יכולים ללמוד המון מאותם טיפים.

תמיד יש דברים חדשים שאותם תוכלו ללמוד בעת עיצוב הבית לפי רצונותיכם. 

הטיפים הכי חשובים לעיצוב הבית:

 1. תנסו להכניס צבעים חזקים באלמנטים שאותם תבחרו לעיצוב הבית. אם תבחרו אלמנטים עם צבעים מיוחדים וחזקים, תראו מיד את ההשפעה שלהם.

  מצד שני אם תבחרו באלמנטים בצבעים פשוטים תראו מיד כי הם לא עומדים בציפיות שלכם. הציפייה שלכם תהיה שההשפעה של הבחירות אותן תעשו תהיה השפעה מיידית.

 2. תבנו לעצמכם רשימה של סדרי פעולות בעיצוב הבית. הכי קל מבחינתכם יהיה להתחיל בדבר הראשון שאותו תרצו לעשות באותו הרגע.

  אך האם לדעתכם מדובר על הדבר שהכי חשוב לעשות? ככל הנראה שהתשובה היא שלילית. תאפשרו לעצמכם לבחור את סדר הפעולות המתאים שיקדם אתכם אל המטרה הרצויה.

 3. הבינו מראש כמה כסף עומד לרשותכם לעיצוב מחדש של הבית. הרי אם הסכום יהיה נמוך יתר על המידה, ככל הנראה תצטרכו לעשות ויתורים.

  מי שלא מודע לתקציב שבו הוא יכול להשתמש ההפסד עלול להיות גדול כפליים. מצד אחד תוציאו יותר מאשר חשבתם לעצמכם עם תחילת התהליך. מצד שני תגלו לאחר מעשה כי תצטרכו להחזיר את המציאות לאחור.

 4. הביאו אל תוך הבית שלכם צמחים מיוחדים במינם שיכניסו חיים לבית. החיים שאותם מכניסים צמחים אל תוך הבית יאפשרו לכם להרגיש מעולה.

  אינכם מחויבים להכניס צמחים אמיתיים, תוכלו להכניס גם צמחים מלאכותיים. כיום כולם מבינים כי הכוח של צמחים ירוקים חסר תקדים לעומת דברים אחרים.
  בחירה אחת קטנה יכולה לעשות את ההבדל בסופו של יום.

 5. אין צורך לצבוע את הקירות עם צבעים שאמורים להישאר קבועים לשנים ארוכות. ניתן למצוא המון חיפויי קירות מיוחדים שיכולים להחליף את הצבע המיושן.

  חיפוי קירות הוא שונה ומיוחד, דבר שלא יהיה אפשר להישאר אליו אדישים. קטלוג חיפויי קירות מעוצבים מציע מגוון רחב של אפשרויות בהתאמה אישית לכל אחד ולכל אחת מכם.

 6. תיקחו השראה מכל מיני עיצובים אחרים בבתים שיוצא לכם לבקר בהם.אם אתם לוקחים השראה זה לא אומר שתצטרכו לעשות בדיוק את הדברים אותם ראיתם.

  אך בו בזמן עם ההשראה תוכלו להחליט בעצמכם לאיזה כיוון תרצו להגיע. ללא השראה תמצאו את עצמכם במקרים רבים עושים החלטות שלא תהיו בטוחים לגביהן.