עורך דין פלילי

כשאדם הופך להיות חשוד בעיניי המדינה במעשה פלילי, אין צורך להסביר שמדובר ברגע קשה, משפיל ומאוד לא פשוט אשר עליו להתמודד איתו. לא מעט אנשים מוצאים את עצמם חשודים במעשה כזה, בין אם הם עשו אותו ובין אם לאו, בין אם ביצעו מעשה אשר על פניו הוא חוקי וישר לגמרי ובין אם ביצעו מעשה אשר יש בו פן פלילי אך יהיה מאוד קשה להוכיח אותו.

הצעד הראשון שצריך לנקוט בשביל להתמודד עם החשדות ולפעול בשביל להפריך אותן, הוא לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי. מדובר בעורך דין אשר ידע לעמוד מול הפרקליטות, להפריך כל טענה שלה, ולהוכיח שהלקוח שלו איננו עשה דבר, איננו מעורב בשום מעשה שלילי ולמעשה, או שהוא כלל לא היה מעורב בעניין ויש פה טעות בזיהוי, או שמעשיו היו חוקיים לגמרי.

כעת עולה שאלה, כיצד שוכרים עורך דין פלילי. כאן צריך להדגיש, יש כמה אופציות שעומדות החשוד. למשל, הוא יכול לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי אשר פועל כשכיר במשרד או כעצמאי, הוא יכול לשכור את שירותיו של עורך דין אשר מציע לו את שירותיו כפי שלא מעט עורכי דין פליליים נוהגים לעשות, לעיתים אפילו במה שמכונה פרו בונו, קרי בחינם, ויש לו אפשרות לפנות לסנגוריה הציבורית ולבקש מהם שייצגו אותו, במידה ואין לו אפשרות לשלם לעורך דין מטעמו.עורך דין פלילי

כיצד בוחרים בצורה נכונה

חשוב מאוד לבחור עורך דין שידע לייצג את הלקוח בצורה הטובה ביותר, ובמילים אחרות, שיהיה זה לקוח שיעמוד לצידו בכל שלב של התהליך, לפני המשפט, במהלכו וכן אחריו. חשוב לבחור עורך דין שיהיה מסוגל להעמיד צוות משפטי וצוות מומחים אשר ישרת אותו ואת התיק בכל עת, וכן חשוב מאוד לבחור עורך דין שיש לו ניסיון בתיקים שכאלה.

בסופו של דבר, עורך דין פלילי טוב יכול להיות ההבדל שבין ניצחון במשפט להפסד, ומאחר ולא מעט מוטה על הכף, רצוי לעשות חושבים היטב איזה עורך דין פלילי רוצים לשכור.