מאוורר תעשייתי

מאווררים תעשייתיים נועדו לאוורר ולקרר אולמות וחללים רחבי ידיים מקורים ופתוחים כאחד. רובם ניידים ומתאימים מאוד לאולמות ייצור, לרחבות ריקודים, לדקים וחצרות של מסעדות, לגני אירועים וכדומה. מציבים אותם, בין היתר, במקומות אשר אין אפשרות להציב מאווררי תקרה, במקומות שאין בהם תשתית מסודרת לאירועים אבל כן ניתן להציב גנראטורים המספקים חשמל ובנסיבות רבות נוספות. מבחינים במספר דגמים המסוגלים לספק ספיקות רוח משתנות.

אלו המגיעים על בסיס של רגל הינם פופולאריים מאוד וניתן לכווננם לגובה הרצוי. יש אחרים המונחים על הרצפה על בסיס נמוך, כאלו שניתן לתלות אותם על קירות, הארוזים בתוך קופסה בטיחותית המגנה עליהם ועל האנשים המסתובבים בקרבתם ועוד. ניתן למצוא אותם בקטרים שונים שבין 16 אינץ' ועד ל30 אינץ' ויותר. הגדולים ביותר מצוידים במנועי ענק אשר מסוגלים לדחוף ולערבל אוויר למרחקים גדולים. קיים גם שוני במפרט, בתוספות ובפונקציות אשר נלוות אליהם.

חשוב לדעת

הם יכולים להגיע עם טיימרים אותם מכווננים לפי הצורך. לאחרים יש שלט המתאים מאוד למאווררים התלויים על קירות בגובה, אבל לא רק. כולם מגיעים עם אפשרות כוונון למספר מהירויות. ככל שהכנפיים מונעות מהר יותר אזי ספיקת האוויר גבוהה והוא נפלט למרחק גדול יותר. קרוב לוודאי שבחללים קטנים כוונון על מהירות מספר אחת תספיק. בנוסף לכך, הם מצוידים במנגנוני צידוד שמסוגלים להגיע לכדי 180 מעלות. אלו שהינם  בעלי קוטר רחב מגיעים, במקרים רבים, עם הגנות מיוחדות המונעות התחממות יתר של המנועים.

מאווררים תעשייתיים המיועדים לסביבה חיצונית מיוצרים ממוטות אלומיניום שאינן מחלידות והפחים שלהם נצבעים בתנור בצבעים המכילים חומרים מונעי חדירת לחות. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לייצור מאווררים עם עוצמות רעש נמוך ככל שניתן על מנת לא להפריע לאנשים בסביבה הקרובה. צריכת האנרגיה שלהם היא נמוכה, יחסית, לאמצעי קירור אחרים דוגמת מזגנים, והדבר מתבטא, בסופו של דבר, בהוצאת נמוכה בחשבון החשמל. מומלץ לרכוש אותם אצל משווקים בעלי שם אשר מוכרים אך ורק מאווררים תעשייתיים תקניים המיוצרים על ידי חברות ידועות. ניתן למצוא אצלם מבחר גדול ומרשים אשר עונה על הצרכים.