מערכת קירור תעשייתים

ישנן מערכות קירור שהן מאוד משמעותיות לגבינו. ישנה התפתחות גדולה בכל הקשור אל קירו תעשייתי, למשל מרכולים, בתי מלון, קייטרינג ועסקים נוספים אשר זקוקים לבנות ולאחסן מוצרי מזון בתוך חדרי קירור תעשייתיים. למעשה, חדרים אלה, נבנים במטרה לאחסן סחורה רבה בקירור. פרויקט זה עשוי להוות הוצאה כספית גדולה ולכן, יש להשקיע בתכנון של חדרי הקירור ולכן, מומלץ להגדיר מטרות מראש..

הקונספט של בית העסק, הוא זה שייתן לכם להבין את הצורך המדויק כגון גודלם של חדרי קירור תעשייתיים שברצונכם לבנות. יש לתאר מראש את המוצרים שברצונכם לקרר או להקפיא ולדעת מראש, מה גודל הכמות שיש לאחסן בחדרים אלה. שמירה על נגישות, תקל עליכם את העבודה ויש לקחת פרמטר זה בחשבון.

עסקים גדולים בענף המזון יצטרכו חדרי קירור תעשייתיים

אם מדובר על עסקי מזון בגודל בינוני עד קטן, מקררים תעשייתיים מסוגים ובגדלים שונים יוכלו להספיק למטרה זו. כאשר מדובר בעסקים גדולים שעליהם לקרר המון מוצרים, יש לתכנן חדרי קירור תעשייתיים. קיימים מנועים מיוחדים וכן, מדחסי אוויר שיש לרכוש עבור חדרי הקירור. מערכות הפיקוד והניתור חשובות אף הן, היות ותפקידן של מערכות אלה להתריע לבעל העסק אם קיימת דליפת קור או כניסה של חום לחדרי הקירור, מה שיגרום לאיבוד טמפרטורה ולקלקול של המוצרים שנמצאים במקררים.

מערכות אלה, משוכללות יותר, היות והן מחוברות לאפליקציה המובנת בטלפון החכם של בעל העסק, מה שיאפשר לו שליטה מלאה, על כל מה שנעשה בתוך חדרי קירור תעשייתיים בשלט רחוק, אם קיימת בעיה כלשהי. מערכת זו, תיידע את בעל העסק והוא יוכל למצוא פתרון מהיר, על מנת שהבעיה לא תחמיר.

תכנון והשקעה על חדר קירור תעשייתימערכת קירור תעשייתים

הגודל של חדר הקירור התעשייתי וכן, התקציב, חייב להיות מוגדר מראש. יש להבין כי חריגה מהתקציב, גם במעט, תייקר באופן משמעותי את העלות. אלה הם מדחסים ומנועיים מיוחדים אשר מטרתם היא לקרר חדר שלם ולשמור על טמפרטורה קבועה ונכונה במשך כל שעות היום והלילה.

מומלץ להשקיע בכל הפרטים הקטנים והגדולים כאחד, כגון בידוד נכון באמצעות חומרי גלם מיוחדים ואיכותיים, מה שימנע את דליפת הקור. יש לדאוג לדלתות אטומות באופן מוחלט ושיהיו בהן, מנגנוני פתיחה ויציאה מתקדמים.