סדנת מיצים בים המלח

בעולם קיים טרנד אשר הגיע מישראל וזהו צום מיצים אשר מנקה את הרעלים מהגוף, מחזיר אנרגיות חיוניות לגוף, מעלים דלקות ומקנה תחושה של רעננות איזון ורוגע.  קיימות סדנאות רבות, כאשר הבולטת בהם היא סדנת מיצים בים המלח. אשר עשירה בפעילות, רוגע והתמקדות בריפוי הגוף ושלוות הנפש. טרנד זה, למעשה כבר נמצא כשני עשורים והתפשט לאזורים רבים בארץ. גם תיירים ראו בו מוקד משיכה והם מגיעים לחופשה בים המלח שבה  סדנאות אלה משולבות בכמה בתי מלון מרכזיים.

לפני שתחשבו להירשם אל סדנת מיצים בים המלח, יש  להתייעץ עם רופא המשפחה, אפילו שמדובר בצום של כמה ימים. צום זה, חייב להיות מלווה באנשי מקצוע, אשר מתמחים ועברו הכשרה בטיפול לניקוי רעלים מהגוף מסוג זה.

הסביבה הרגועה והאידיאלית לביצוע צום מיצים לניקוי רעלים מהגוף

יש לשהות בסביבה רגועה שכולה נוף מדהים ובריאות ולכן, אין כמו הנוף הצחיח של ים המלח, כאשר ניתן אף לשהות בים המלח, ליהנות מטיפולים של הבוץ השחור, סאונות, בריכות מרפא מגנרליות ועוד. כאשר כל אלה משולבים יחד באמצעות סדנת מיצים בים המלח, אין יותר אידיאלי מזה. תוכלו ליהנות במהלך הריפוי בתום מיצים, גם מ יוגה, מדיטציה, פלדנקרייז, טאי צ'י, טיולי טבע והרצאות על בריאות הגוף.

כלי עוצמתי זה של ניקוי רעלים, פותר המון בעיות כרוניות. אנשים נרפים מאלרגיות שליוו אותם שנים, אספקת דם וחמצן מוגברת תזרום לגוף, אנשים אסמתיים נושמים בקלות וחולים בדלקת פרקים, מדווחים כי לאחר הצום הייתה הפוגה ארוכה בכאבים.

סדנת מיצים בים המלח פותרת בעיות גם בלחץ הדם

אנשים שסובלים מיתר לחץ דם, יחושו הקלה, לאחר שיעברו סדנת מיצים בים המלח. כאשר המתחים יורדים, הסביבה מרגיעה ואתם קשובים להוראות המדריך או המדריכה, אשר מנחים את הסדנה, התחושה שלכם, הרעלים שיתנקו, הרוגע, כל אלה, יגרמו ללחץ הדם שלכם לרדת. כאשר אנשים המשתתפים בסדנת צום המיצים, לא אוכלים ארוחות מוצקות, הרעלים יתפרקו טוב יותר בגופם, הגוף יחוש הקלה  והם ילמדו בהמשך כיצד לנהל אורח חיים בריא יותר גם כאשר יחזרו לביתם וימשיכו בשגרת חייהם.