המדע לימד אותנו שנתינה לאחרים באמת יכולה להפוך אותנו למאושרים יותר, מאשר לבזבז את אותו סכום כסף על עצמנו, ונתינת מתנות מבוססת על אותו עיקרון – הנתינה הופכת את כולם למאושרים והופכת את העולם למקום טוב יותר. אבל יש מלכוד קטן. לפני שהאושר מגיע, יכול להתרחש המון מתח.

מציאת מתנה מקורית לאישה יכולה להיות משימה מורכבת, במיוחד כאשר זאת החמות שלכם ש"לא רוצה שום דבר השנה, מותק, רק שתגיעו אלינו לראש השנה", או חברה לעבודה שאתם צריכים למצוא לה מתנה מתאימה ליום ההולדת, גם אם אין לכם שום דבר במשותף. קדימה, אתם מוזמנים לאתגר את עצמכם.

זה בסדר, כי אנחנו כאן כדי להציל אתכם!

כשאתם מחפשים מתנה מקורית לאישה, כדאי להתחיל מנקודה שתגרום לכם לחשוב על המתנה כאילו אתם נותנים אותה לאישה זרה לגמרי. עכשיו מומלץ לחשוב על האפשרויות שלכם, ולבחור מתוך מאות המתנות שתמצאו באינטרנט, שילמדו אתכם דבר או שניים, או עשרים, על מה שהופך מתנה למושלמת.

זהו המדריך האולטימטיבי למציאת המתנה הכי מקורית לאישה, או לכל אדם אחר שאתם קונים לו מתנה.

קודם כל הכינו רשימה של כל הדברים שהאישה שלה אתם קונים את המתנה מעוניינת לקבל, והגדירו את רמת הקרבה שלכם אליה

השקיעו לפחות שתי דקות מלאות בהכנת הרשימה הזאת, וכתבו דברים רבים ככל שתוכלו. עכשיו חשבו על כל פריט ברשימה, קטן או גדול. אתם לא צריכים לתת את כל המתנות האלה, אבל אתם הולכים למצוא כמה רעיונות מגניבים שאחרת לא הייתם מגיעים אליהם, וכאשר משלבים כמה מהם, מוצאים מתנה מקורית לאישה שהיא תעריך את המחשבה שהקדשתם לה.

האישה שאתם קונים לה מתנה מתנהגת כמו דוקטור לדקדוק או לחנניות? היא אוהבת לנגן או מתעניינת בבישול? הנה מקום נהדר להתחיל בו, שיאפשר לכם למצוא את המתנה המושלמת. היא אובססיבית על משחקים? תנו לה מתנות מדהימות בהשראות אמנותיות, או חולצת טריקו.

היא אוהבת מדע בדיוני ומתעניינת בסדנאות לשינוי החיים?

התאימו לה היטב את המתנה. אתם יכולים למיין את כל המוצרים שתמצאו על ידי הגדרת רמת העניין של האישה שמקבלת את המתנה, וכך למצוא בקלות מתנה שתתאים לה. אחר כך אתם יכולים ליישם את השיטה הזאת גם כשאתם בוחרים מתנות לאנשים אחרים.

בחנו את העבר

מתנה מקורית לאישה יכולה להיות ספל מיוחד שמנציח רגע מיוחד, ומתנה קטנה ופשוטה שכזאת תגרום לה לדמוע. אתם יכולים לקנות לה תמונה מדהימה מודפסת על בד גדול שהיא יכולה להציג בביתה.

עוד רעיון נחמד הוא לגרום לה לחזור לילדות ולקנות לה משחק שהיא אהבה בילדות. יכול להיות שהיא סיימה לאחרונה תואר באוניברסיטה, ואתם יכולים למסגר את התעודה שלה כך שהיא תוכל להציג אותה בגאווה, או לתת לה להתענג על נוסטלגיה עם מתנה כיפית אחרת מעוררת השראה. ואיזו אישה לא תרצה לדעת שהקדשתם הרבה מחשבה לבחירת המתנה שלה?