מגשים לאירוח

הרבה פעמים כשמדברים על אנשים אשר אמורים להיות מוזמנים לאירוע מסוים או מתכוונים לערוך אירוע משלהם, אז הם טוענים שהאוכל באירוע חייב להיות בשרי אחרת אנשים לא יאכלו ולא ייהנו מהאירוע, ואין דבר כזה אירוע עם אוכל שאיננו בשרי. 

אך בשנים האחרונות למדנו, שזה לא בהכרח כך. יותר ויותר אנשים בוחרים להגיש תפריט חלבי לאורחים שלהם באירוע, יותר ויותר אנשים מעדיפים להגיש תפריט כזה מסיבות שונות, גם אם מדובר באירוע קטן שכל מה שמגישים בו זה מגשי אירוח. 

הסיבות שיותר ויותר אנשים רואים בתפריט חלבי פתרון אידיאלי לאירועים, הן, שתפריט כזה הוא הרבה יותר מכיל, יש בו הרבה יותר מנות מאשר בתפריט בשרי, הוא יכול להתאים להרבה יותר אורחים, וכן צריך לומר, היום אנחנו נהנים מאפשרות ליהנות ממנות מובחרות, מנות איכותיות הרבה יותר מאשר בעבר. בין אם זה בזכות שפע הגבינות ומוצרי החלב השונים, ובין אם זה בגלל שכל החברות שמציעות לנו תפריט חלבי, משקיעות בו הרבה יותר זמן ומציעות לנו שפע גדול יותר של אפשרויות. 

מה אנחנו יכולים להציע לאורחים שלנו?

כאמור, אם אנחנו עורכים אירוע קטן ואנחנו רוצים להציע להם מגשי אירוח חלבי, הרי שאנחנו יכולים לא מעט אפשרויות אטרקטיביות. 

הבסיס יכול להיות מגשים לאירוח עם גבינות מסוגים שונים בתור התחלה, אנחנו יכולים להציע להם כריכים עם מגוון גבינות וירקות, אנחנו יכולים כמובן להוסיף למגשים גם מנות עם דגים מסוגים שונים או מנות רק עם ירקות. 

במגשים אחרים אנחנו יכולים להציע לאורחים שלנו פשטידות וקישים, אנחנו יכולים להציע להם פסטות ואטריות מסוגים שונים וכן מאפים שכוללים גבינות, פטריות וירקות שונים. 

בסוף האירוע, אנחנו יכולים להציע להם מגשים עם שוקולדים, עוגות, יוגורטים ואפילו עם גלידות בטעמים שונים. אלה דברים שבתפריט בשרי האורחים לא יוכלו ליהנות מהם, בוודאי לא ממנות שמוכנות ממוצרי חלב אמיתי. 

לכן גם אם נדמה לנו או לאחרים, שהתפריט באירוע חייב להיות בשרי, כפי שאנחנו יכולים לראות, זה לא בהכרח כך.