ייעוץ משכנתא

אם אנחנו מחפשים מומחה בתחום של ייעוץ משכנתאות עם צחי גרוסמן, הרי שכיום אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מומחים שיכולים לעזור לנו. אם נקליד בגוגל את הביטוי יועץ משכנתאות, הרי שאנחנו לא נתקשה למצוא אינספור שמות של מומחים ומשרדים בתחום.

השאלה היא, כיצד אנחנו יכולים לבחור מומחה בתחום של ייעוץ משכנתא אשר יוכל לספק לנו את כל המידע הנדרש לנו בתחום. באופן טבעי, אנחנו צריכים לקבוע לעצמנו שורה של פרמטרים שיכולים להשפיע על תהליך הבחירה שלנו. לפני שנציג את הפרמטרים השונים, חשוב מאוד שאנחנו נבחן קודם את הצרכים שלנו.

לא מדובר רק בכך שאנחנו נדרשים להיעזר במומחה בתחום המשכנתאות, אלא הרבה מעבר לכך, הרי באופן טבעי, לנו אין מידע בנושא, אין לנו את הכלים לדעת מה בדיוק אנחנו צריכים בשביל לקחת משכנתא בצורה נכונה לכן האופציה הטובה ביותר עבורנו, היא לשכור את שירותיו של מומחה בתחום ייעוץ משכנתא, והוא כבר יעזור לנו לקחת משכנתא בצורה נכונה.

חשוב להדגיש פה עוד נקודה. אם אנחנו בוחרים לעבוד עם יועץ משכנתאות, אנחנו צריכים לדעת שהעזרה, הייעוץ שאנחנו מקבלים ממנו, איננו מחייב אותנו, אנחנו לא חייבים להקשיב לו, מה שכן, אם בר אנחנו משלמים לו ועובדים איתו, רצוי מאוד שזה לא יהיה לחינם, ולכן מוטב שאנחנו כן נקשיב לעצות שלו, חשוב שאנחנו נבחן אותן ונדע להסביר לו מדוע  אנחנו לא בוחרים להשתמש בכל עצה שהוא מספק לנו.

אז כיצד עושים את הבחירה הנכונה

ראשית, אנחנו צריכים לדעת איזה ניסיון עומד לרשותו, מה הוא יכול לספק לנו, אילו כלים הוא יכול להציג לפנינו, עד כמה הם מעודכנים, יעילים, טובים ונכונים עבורנו.

שנית, מכאן אנחנו יכולים להבין את המשמעות של המידע שהוא מספק לנו. חשוב שאנחנו נדע שמדובר באיש מקצוע אמין, מקצועי, איש מקצוע שאנחנו יכולים לסמוך עליו, איש מקצוע מעודכן שיודע מה קורה בשוק ואפשר לסמוך עליו.

שלישית, אנחנו צריכים לדעת שהאיש שאנחנו בוחרים, הוא אמין, ישר וכנה. מישהו שיהיה איכפת לו מהאינטרס שלנו באופן מלא.