ניקוי ספות

ישנן משפחות רבות שלפני חג הפסח הם עורכים ניקיון יסודי ואחד מהניקיונות החשובים הינו ניקוי ספות. יש שמעוניינים לבצע את הניקיון לבד, אך מומלץ לקרוא לחברה מקצועית שמתמחה בכל הניקיונות של ניקוי הספות ומבדים שונים על מנת שהספה לא תיפגם, או חלילה ישתמשו בחומר ניקוי שרק יגרום לספה נזק בלתי הפיך. ראשית סוג הבד, הוא בדבר הראשון שיש לשים לו לב, לאחר מכן לדעת אילו חומרי  ניקוי מקצועיים יתאימו לבד זה.

שימוש בשירותיה של חברת ניקיון ספות, רק יגרום לספה שלכם להיראות כחדשה ורבים בוחרים דרך זו על פני רכישת מערכת ישיבה לסלון חדשה. לחברות ניקיון כל סוגי הריפודים, ישנן מכונות חדשות ומשוכללות, אשר מחדירים חומר ניקוי מתאים על פי בד הספה יחד עם מים, המכונה מקרצפת בעדינות את החומר ולאחר מכן יונקת את המים יחד עם חומר הניקוי. יש להישמע להוראות חברה המתמחה בניקיון כל סוגי הריפוד ואסור לשבת על הספות לפחות ליום שלם עד שהן תתייבשנה לחלוטין.

ניקוי ספות העשויות מעור

ישנן ספות אשר עשויות מבד, אך ישנן כאלה העשויות מעור. לפני שתזמינו חברת ניקוי ספות, בררו מולה אם היא מנקה ספות העשויות עור, היות וניקוי זה, יהיה שונה ולא עובדים עם מים, כי אם באמצעות חומרים מיוחדים המתאימים לעור. החברה, תמיד תעבוד עם חומר הניקוי תחילה במקום נסתר בספה ואז תמשיך לנקות את הספות באופן יסודי ומקצועי. כדאי להישמע להוראות  התחזוקה , לאחר שחברת ניקוי כל סוגי הריפודים סיימה לנקות את הספות.

כיצד מחשבים את מחיר ניקוי הספות?

ככל שגודל הספות יהיה גדול יותר, כך המחיר של ניקוי ספות יהיה גבוה יותר. מדובר על חישוב על פי מ"ר. ניתן להיכנס לאתרי השוואות מחירים, על מנת לבדוק, מה המחיר הממוצע והסביר עבור ניקוי כל סוגי הריפודים והספות, מה שיעניק לכם אינדיקציה נכונה, לגבי הצעות המחיר שתקבלו. יש לפנות רק  לחברות וותיקות העוסקות שנים בניקוי כל סוגי מערכות הישיבה, לקבל המלצות ואז לפנות לחברה הנמצאת או מעניקה שירות זה באזור מגוריכם.