ריהוט משרדי

כאשר נכנסים למשרד חדש, קיימת התרגשות גדולה במיוחד יש את החשק הרב לעצב מחדש ולמצוא ריהוט משרדי אשר יתאים למהות העסק ולקונספט של העיצוב של המשרד החדש. חשוב כי תעצבו את המשרד שיהיה אסטטי ומרשים, אך מצד שני נוח לעובדים לעבודה במשך שעות ארוכות. ההשקעה ברכישה של רהיטים למשרד הינה חשובה ומשתלמת, היות והשקעה זו, תניב פירות מכל הבחינות. ראשית, העובדים יגיעו עם  רצון לעבוד, כאשר נוח ונעים להם במשרד כאשר כתוצאה מכך, תפוקת העבודה גם תעלה.

בחירה של רהיטים למשרד  על פי איזה שיקול?

יש להתחשב בכמה גורמים עיקריים, לפני שתתחילו בבחירת ריהוט משרדי. ראשית, סגנון הריהוט ועיצובו אמור ליצור את הרושם שאתם מעוניינים ליצור ושאף יתאים למהות החברה או המשרד. רושם זה, עשוי להיות שמרני, נועז, חדשני או כל סגנון אחר. יש להקפיד, כי חומרי הגלם אשר מהם מיוצר הריהוט, יהיו איכותיים והריהוט יחזיק שנים במשרד. לדוגמא, רהיט המיוצר ממתכת, יקנה תחושה של ניכור וקור, לעומת ריהוט אשר יהיה מיוצר מחומרי גלם טבעיים כגון עץ שיהיה יותר חם ומזמין.

יש לבחור את רהיטי המשרד בדיוק ולכן, יש למדוד נכון את החלל ועל פי המדידה להבין מה אמור להיות הגודל של כל רהיט וכן, לדאוג כי יהיה מקום במעברים ולא לגרום לחלל להיות צפוף מדי, מה שיקשה על העובדים..

לאחסן נכון את המסמכים והקלסרים

אחד הדברים החשובים, כאשר אתם לפני תכנון של ריהוט משרדי אשר ישרת אתכם לטווח הארוך, הינו פתרונות אחסון. יש לדאוג כי ארונות האחסון לא יתפסו מקום רב בחלל, יהיו נגישים, היות ובמשרדים ישנם קלסרים ומסמכים רבים שחייבת להיות אליהם גישה נוחה. יש לדאוג לסדר וארגון נוח, מה שיחסוך זמן, כאשר העובדים צריכים למצוא קלסרים או מסמכים מסוימים.

כסאות משרדיים ושולחנות מתאימים לעובדים

יש לציין כי אחד מפרטי ריהוט משרדי החשובים ביותר, הינם כסאות משרדיים ושולחנות העובדים. ככל שתקפידו לבחור בחברה איכותית מוכרת אשר מייצרת ריהוט משרדי בדגש ארגונומי , מה שימנע כאבי גב וצוואר בקרב העובדים, כך תצליחו יותר בבחירה ותפוקת העבודה רק תגבר. כל עובד יצטרך להגיע אל אולם התצוגה של הרהיטים למשרד ולבדוק את הכיסאות והשולחנות אשר יתאימו לכל עובד באופן ספציפי.