חנות בעלי חיים

מחפשים גן חיות באמצע העיר? פינה קסומה של טבע, תוכלו למצוא בחנות המוכרת בעלי חיים. אז אם אתם מחפשים חנות קסומה כזו- אתם מוזמנים להיכנס לחנות למכירת בעלי חיים בשם "ג'ונגל רמלה", ברחוב ביאליק ברמלה.

ברוכים הבאים לגו'נגל!

"ג'ונגל רמלה", מזמין אתכם לחוויה של חיפוש חית מחמד לבית. המראה של הציפורים בחנות, מזכיר היטב ג'ונגל. תוכלו לראות כלובים רבים של תוכים בצבעים ומינים שונים. חנות בעלי חיים, מזכירה בקולות הציפורים, את ביתן הציפורים בגן החיות התנכ"י. בליל של ציוצים מסוגים שונים. וכמובן, יש את מחלקת הזוחלים. סוגים שונים של זוחלים בכלובים.

ברוכים הבאים לעולם המים.

"ג'ונגל רמלה", מזכיר גם את עולם המים. בחנות, יש מכלי אקווריום, עם סוגים שונים של דגים. יש דגיגונים קטנים, ויש לעומתם דגים זוהרים. מתלבטים אילו דגים לקנות? צוות החנות יסביר לכם על הדגים השונים, ויסייע לכם להחליט אילו דגים לקנות. כמובן, בחנות החיות מוכרים גם אקווריום, וציוד לאקווריום. איזה ציוד כדאי לכם לקנות? תלוי בתקציב אותו תרצו להשקיע. 

מחפשים מזון לכלבים?

בחנות "ג'ונגל רמלה", תוכלו לקנות אוכל וחטיפים לכל סוגי חיות המחמד. תוכלו לקנות בחנות עצמות ענקיות וטעימות במחיר מוזל מאוד. צוות החנות, ישמח להסביר לכם איזה סוג עצם מתאימה לכל כלב. אנו מתחשבים בקהל שומר תורה ומצוות, ובפסח תוכלו לקנות לכלב שלכם "בונזו" ללא חמץ. אנו מוכרים גם חטיפי בריאות לכלבים, וקערות בגדלים שונים לחטיפים. 

איזו רצועה מהודרת תבחרו לכלב?

בחנות "ג'ונגל רמלה", חושבים גם על אביזרים לכלבים. ולכן, תוכלו לרכוש אצלנו רצועות מעוצבות עבור הכלב. הרצועות נראות כמו חגורה, עם אבנים מפלסטיק דמויי יהלומים. לכלבים מסוג זכר, מומלץ לרכוש רצועות בצבעי חום- שחור. לכלבות, מומלץ לרכוש רצועות וקולרים בגוונים נשיים. בחנות, יש מגוון רחב של רצועות וקולרים בעיצובים שונים. חלקם פשוטים יותר, וחלקם פשוטים פחות. 

מוצרי טיפוח לכלב.

בחנות שלנו, חושבים על כל פרט ופרט הקשור לכלב שלכם. ולכן, אנו מוכרים מוצרי טיפוח איכותיים ביותר לכלב. אנו מוכרים סדרת שמפו איכותית ביותר לשיער של הכלב שלכם, ולשערות של כלבות. צוות החנות, ישמח לייעץ לכם איזה בקבוק שמפו מתאים לכלב שלכם. בנוסף, תוכלו לרכוש אצלנו סבון לכלב, ומוצרי טיפוח נוספים. 

חשוב להדביר את הבית מחרקים.

פעמים רבות, חיות המחמד מביאות אתם פרעושים וחרקים. לכן, חשוב מאוד לקנות חומרי הדברה. בחנות שלנו, אנו מוכרים חומרי הדברה לא מסוכנים. תוכלו לקנות תכשיר ממגוון התכשירים האיכותיים שאנו מוכרים. 

"קן לציפור…".

חולמים לגדל גוזלים? אנו מוכרים בחנות גוזלים בגילאים שונים. ישנם גוזלים המפותחים יותר, וישנם גוזלים רכים. אנו מוכרים את המזון המתאים עבור הגוזלים הרכים, ונותנים הוראות כיצד להאכיל ולטפל בגוזלים. והיכן הגוזלים יגורו? אנו מוכרים את הגוזלים בתוך קינים מיוחדות.