דשא סינטטי

כשאנחנו נדרשים לארגן אירוע, פרטי או עסקי, עומדות בפנינו אופציות שונות היכן לערוך אותו. האופציות המוכרות והמקובלות, הן אולם או גן אירועים מסודר. הרבה פעמים נבחר באופציות אלו, מאחר וזה קל, נגיש, זמין, ולא דורש מאיתנו הרבה מאוד טרחה, באופן יחסי.

אך אם אנחנו רוצים לייצר אירוע מיוחד, יוצא דופן, ולא משנה מאיזה סוג ואיזה קהל אורחים אנחנו מתכוונים להזמין אליו, אזי אירוע בטבע זו התשובה בשבילנו. זה ידרוש מאיתנו לארגן הכל מא' עד ת', אך זה יהיה הרבה יותר מקורי, הרבה יותר אישי, מאופיין על ידי הגישה והסגנון שלנו, וסביר להניח שזה ירשים את האורחים יותר מאשר אירוע באולם או גן אירועים רגיל.

מה זה אירוע בטבע?

הרעיון של אירוע בטבע הוא מאוד פשוט. אנחנו בוחרים אזור מסוים בו ניתן לערוך את האירוע באישור, בין אם זה פארק ציבורי, יער, שמורת טבע, חוף ים או כל מקום אחר, ואנחנו דואגים להביא את כל המרכיבים והחפצים הנדרשים בשביל לערוך במקום אירוע.

אנחנו יכולים לייצר במקום חתונה, בר או בת מצווה, יום הולדת, יום נישואין, אירוע עסקי, חברי ועוד. כמובן שעלינו להתאים את סוג האירוע למקום בו אנחנו מבקשים לערוך אותו, וכן עלינו לדאוג שכל הפריטים והאמצעים הרלוונטיים יעמדו לרשותנו, בשביל שנוכל לייצר אירוע ברמה גבוהה.

כמו שנוכל לראות בהמשך, על מנת שנוכל לערוך את האירוע, עלינו לפנות אל חברה שמציעה גנרטורים להשכרה, ריהוט, ציוד תאורה וציוד הגברה, וכל מה שנדרש בשביל לערוך אירוע בסדר גודל שאנחנו מבקשים לערוך וכמובן, בהתאם לקונספט אותו אנחנו מבקשים לממש.

אילו פריטים אנחנו צריכים להכין בשביל שהאירוע יצא לפועל

גנרטורים – הנושא של גנרטורים להשכרה עומד בבסיסו של כל אירוע שנערך בטבע. אי אפשר לערוך אירוע מבלי שיש לנו גנרטורים פעילים, אחרת לא נוכל להפעיל מכשירי חשמל משום סוג שהוא. לכן אנחנו נחפש חברה שמציעה גנרטורים להשכרה, ונשכור ממנה גנרטור אחד או יותר, על פי הצורך.

ריהוט – עלינו לשכור ריהוט לאירועים, כסאות, שולחנות, פתרונות אחסון ועוד. הריהוט ישרת את האורחים וכן את הספקים השונים אשר נשכרים לעבודה באירוע וכן אותנו, בתור מי שמארגן את האירוע בפועל.

ציוד הגברה – בין אם זה אירוע משפחתי עסקי, חברי או אחר, אנחנו צריכים להשתמש באמצעי הגברה שונים שיכולים לשרת אותנו ולאפשר לנו להשמיע מוזיקה או ליצור קשר עם האורחים השונים באירוע.

ציוד תאורה – על מנת להאיר את שטח האירוע וכן את שטח החנייה והשבילים המובילים אל המתחם עצמו, אנחנו צריכים לדאוג שיהיה לנו ציוד תאורה רלוונטי ומתאים, אותו נוכל להציב במקום ולהשתמש בו בצורה סדירה.

אמצעי תחום – מאחר ומדובר בשטח פתוח, חשוב מאוד לשכור אמצעים שיתחמו את האזור וימנעו מזרים להיכנס אליו.