רובוטים שיעשו עבורינו מטלות שונות היו פסגת החלומות האנושיים לאורך שנות ההתפתחות הטכנולוגית עוד מראשית המאה העשרים. אך על אף ההתקדמות הטכנולוגית המרשימה שהתרחשה באותן שנים, האדם היה צריך לעבור עוד מספר גלגולים עד שיצליח לפתח את המכשירים, אותם רובוטים, שיעזרו לו להתנהל בחיי היום יום.

הפיתוח של השנים האחרונות מאפשר לנו לייצר רובוטים שמשמשים את עולם הרפואה, שירותי הביטחון, ענפי חקלאות שונים ועוד על מנת לייצר עולם טוב יותר ונוח עבור כולנו. לאורך השנים מצאנו את עצמנו מוצאים פתרונות גם ליסטואציות בהן שילוב של רובוטיקה נדמה היה כלא ישים בעליל, מה שהתברר כמובן כבדיה.

על הפיתוח של השנים האחרונות נדבר קצת במאמר הבא.

מה אלו ממסרים ולמה הם שינו את עולם החדשנות הטכנולוגית

ממסרים הם גלי חשמל שמטרתם לתת מידע לפריט הבא בשרשרת. זה נשמע אולי מורכב לעין לא מיומנת, לכן נתחיל בדימוי פשוט יותר. כידוע, גוף האדם מורכב מאיברים שונים כאשר מי שנותן את ההוראות הוא כמובן המוח. איך המוח יודע מה צריך לעשות? איך הוא יודע להפעיל איברים אחרים?

את כל הפעולות בגוף האדם המוח מנתב בעזרת 'מוליכים' אלו העצבים. כאשר אנחנו רעבים למשל, הקיבה מעבירה מסר בעזרת מערכת הדם והעצבים למוח שהיא ריקה והיא צריכה מזון. המוח קולט את המידע ומעביר לשאר האיברים שלנו בגוף את המידע. הפעולות השונות יכולות להיות הליכה למקרר והוצאה של מאכל כזה או אחר. בימים קדומים יותר הפעולה הייתה כמובן מורכבת בהרבה, משמע, כל פעם כשהקיבה הייתה מודיעה על כך שהיא ריקה המוח הוביל את גוף האדם לצוד ממותה או לטחון קמח. מה שכמובן המשיך את שרשרת הפעילות והפקודות אותן צריך היה המוח לתת.

כאשר אנחנו מדברים על ממסרים אנחנו מדברים על משהו דומה. ממסרים הם צורות שונות של העברת מידע על ידי זרם חשמלי. ממסרים יכולים להיות ממסרים המנותקים במצב הראשוני שלהם והם יכולים להיות ממסרים שהמצב הטבעי שלהם הוא להיות מחוברים.

על ידי בנייה של שרשרת ארוכה של ממסרים ניתן להפעיל דברים פשוטים כמו מנורת לילה ואנחנו יכולים בעזרת ממסרים להקים הופעה של מדונה בפארק הירקון.

כמה מילים על לווינשטיין טכנולוגיות

אנחנו, ב- לווינשטיין טכנולוגיות עובדים בכל יום מחדש כדי לייצר את הרובוטים האיכותיים ביותר שאנחנו יכולים לייצר. אנחנו בוחרים את מיטב המוחות שיעבדו ביחד כדי לייצר עוד ועוד כלים שיאפשרו גם לתחומים נישתיים לקבל את המענה הטוב ביותר אותו יכול להציע להם המדע.

אנחנו מפתחים רובוטים לעולם הרפואה, הבטחון והבטיחות, החקלאות והיד עוד נטויה. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולגלות איך העולם החדש יכול לעזור לכם במגוון תחומים. אז למה אתם מחכים? אנחנו כבר כאן.