השכרת שרוולים לפינוי פסולת

קבלני בניין ושיפוצים רבים, יעדיפו תמיד את השכרת שרוולים לפינוי פסולת, על רכישתם. מחירם של שרוולים אלה, המיועדים לפינוי פסולת הינו גבוה ולכן, לא תמיד ידם של קבלנים משגת את רכישתם. שרוולים אלה, הכרחיים לכל בנייה או שיפוץ, משום שחומרי הבנייה הם מסוכנים ועשויים לפגוע גם בעוברי האורח וגם מסכנים את איכות הסביבה.  בעבר חומרי פסולת בנייה, הורדו בשקים, מה שגרם לעבודה להיות קשה יותר וכן, הזמן לביצוע העבודה היה בשל סיבה זו ארוך יותר. היום, שרוולים לפינוי פסולת, גם אם מדובר בבנייה בקומה גבוהה, יורדים ישירות למכולת הפסול והפסולת עצמה, מובלת להטמנה באתרי פסולת מורשים.

עבודת בנייה נעשית באופן יעיל ומהיר באמצעות השכרת שרוולים לפינוי פסולת

על מנת לבצע את עבודת הבנייה או השיפוץ על הצד היעיל והמהיר ביותר, קבלנים פונים לחברות השכרת שרוולים לפינוי פסולת החברה דואגת לפינוי הפסולת באתרים מורשים, בהתאם לחוק  פינוי פסולת בניין, הניתן מטעם המשרד לאיכות הסביבה. בכדי לשכור שרוולים לפינוי פסולת בנייה, יש להתחיל בבירוקרטיה קצרה הכוללת הוצאת אישורים מהעירייה או הרשות המקומית. חברה המשכירה שרוולים לפינוי פסולת, מציעה לקבלנים את כל הציוד הדרוש והיא תציע לכם שרוולים הגודל שיתאים לאופי הבנייה וכן את הקוטר המתאים של שרוולים אלה.

הדרישה הגוברת לשרוולים לפינוי פסולת בשל העלייה בבנייה

אנו עדים לכך, כי רבים מהבניינים הנבנים בערים הגדולות בישראל הם לגובה רב, בשל מחסור בשטחי בנייה. גם תכניות של תמ"א 38 מוצאות מהר יותר לפועל בשל מחסור בדירות. אם רכשתם דרה בקומה גבוהה ואתם מעניינים לשפץ אותה על פי טעמכם האישי, לבטח תצטרכו למצוא קבלן שיפוצים המכיר או עובד עם חברה קבועה המספקת השרת שרוולים לפינוי פסולת. הקבלן יידע מה האורך והגודל המדויק של שרוולי הבניה שעליו יהיה לשכור מחברה המספקת שירות זה וכן, אתם תהיו שקטים מבחינת קנסות או דאגה לפינוי הפסולת, היות והאחריות לפינוי הפסולת והעמידה בתקנים של איכות הסביבה, חלה על הקבלן עצמו.

קבלן בנייה או שיפוצים, תמיד יוכל להזמין ציוד נלווה נוסף מחוץ לשרוולי פינוי פסולת, כמו למשל: מכולה לפסולת בנייה, ברזנט לפינוי הפסולת ועוד. תמיד יהיה נוח לקבלני בניין, למצוא את הציוד הקשור לפינוי הפסולת בחברה המספקת את כל הציוד הדרוש תחת קורת גג אחת.