שייט בהרצליה

כל מי שביקר אי פעם במרינה של הרצליה, יכול היה למצוא שם מגוון רחב של יאכטות וכלי שייט שונים. לעיתים המרינה נראית כמו לקוחה ממקומות רחוקים, ריוויירה צרפתית או עיירת נופש אחרת. על פניו זה נראה כמו מקום שמיועד אך ורק לאנשים שיש להם הון כלכלי גבוה, הון כלכלי שמאפשר להם לרכוש יאכטות ולשוט בהן.

אך האמת היא שלא צריך להיות בהכרח עשיר בשביל ליהנות מכלי שייט בהרצליה. אנחנו יכולים למצוא במקום מגוון חברות וסוכנויות אשר מציעות אפשרויות להשכרת יאכטה או כלי שייט אחר, לצורך הפלגה ליום הולדת או הפלגה רומנטית עם בן או בת הזוג. כל מה שאנחנו צריכים לעשות, זה להגיע למקום, לשכור שם יאכטה או כלי שייט אחר, לוודא שיש מי שיוכל להשיט אותה עבורנו, ולצאת אל הים הגדול. מן הסתם, רצוי לעשות את זה בימים, בשעות ובמועדים המתאימים.

חשוב להדגיש עוד נקודה, שייט בהרצליה הוא מאוד מיוחד בגלל האווירה הייחודית במקום, בגלל האופציות השונות, וכן בגלל העובדה שאנחנו יכולים ליהנות ממגוון אפשרויות, אנחנו לא צריכים להסתפק בהכרח רק בסוג של כלי שייט אחד.

כיצד עושים את זה נכון

בשביל לחסוך לעצמנו עבודה מיותרת, הרי שאנחנו יכולים לבדוק דרך האינטרנט על חברות וסוכנויות שונות שמציעות לנו אפשרויות להשכרת כלי שייט במקום, אנחנו יכולים לבדוק מה כל אחת מהחברות או הסוכנויות מציעות לנו, מה בדיוק אנחנו יכולים לעשות, לאן אנחנו יכולים לשוט ועוד.

חשוב שאנחנו נדע מראש מה התוכניות שלנו, מה הרעיון שלשמו אנחנו שוכרים כלי שייט. יש הבדל אם אנחנו עושים את זה לצורך הפלגה אינטימית ורומנטית או לצורך אירוע יום הולדת או כל אירוע אחר.

לפני סיום רק נדגיש, יש מקרים בהם נוכל לשכור כלי שייט ולהשיט אותו בעצמנו, בהנחה ויש לנו רישיון וביטוח, ויש מקרים בהם נצטרך לשכור לא רק את כלי השייט אלא גם את מי שישיט אותה עבורנו. כמובן שזה יגבה עלויות שונות, גבוהות יותר מאשר השכרה של כלי שיט בלבד.