השכרת אוהלים

אירועים המתקיימים תחת כיפת השמים מחייבים, במקרים רבים, התקנת מחסה למבקרים ולאורחים. אחת האפשרויות הטובות והפופולאריות היא הקמת אוהלים לזמן האירוע. אירועים כאלו יכולים להיות, אירוע חינה משפחתי, אירוע של חברה שנערך בחיק הטבע ומתקיימת בו פעילות המשלבת הפעלת ילדים ומבוגרים, אירועי בתי ספר וקייטנות, כנסים, אירוע אבל המתקיים בחצר הבית ועוד. חברה הנותנת שירותי השכרת אוהלים וציוד אחר לאירועים ולמטרות שונות יכולה לספק אוהלים בגדלים שונים על פי קריאה דחופה ו/או על פי לוח זמנים מסודר.

החברה תספק אותם לכל מקום בו מתקיים האירוע. בחוף הים, בחורשה, בפארק, בחצר הבית וכדומה. יש להם יתרונות רבים. בזכות היותם ניידים ניתן לבחור את מקום האירוע הנחשק ללא מגבלות מיוחדות. הם תוחמים את האזור שבו נערך האירוע ומספקים פרטיות מוחלטת הנדרשת מאוד במקומות ציבוריים. הם עמידים בפני חדירת גשם או קרני שמש ועוד. באוהלי ענק ניתן למקם שולחנות וריהוט אחר במקומות שונים וליצור פינות אינטימיות לפעילויות שונות.

ניתן לשדרג כל אחד על ידי אביזרים המוצעים על ידי החברה. חימום אפשרי באמצעות פטריות חימום מיוחדות, מיזוג אפשרי באמצעות מערכת מיזוג חיצונית הממוקמת מחוץ לאוהל ומחדירה את האוויר הממוזג באמצעות שרוולים מיוחדים,  ניתן לקבל ריהוט מגוון המאפשר ישיבה סביב שולחנות או מערכות ישיבה נמוכות שלצידן פופים צבעוניים ליצירת פינת זולה  לשאנטי וכדומה. על האדמה ניתן לפרוס מחצלות נאות, ועליהן ספסלים, ערסלים ועוד.

ניתן להזמין אוהלים בגדלים שונים שחלקם הינם ענקיים ומרווחים מאוד. לכולם יהיו פתחי כניסה ויציאה וכן חלונות העשויים מבד שקוף המאפשר לאור השמש לחדור. ניתן להרכיב עליהם גופי תאורה קלים או להציב אחרים במקומות נבחרים. כן, ניתן להכניס ציוד הגברה נדרש ואלמנטים אחרים הנדרשים בעת אירוע. הובלת והתקנת האוהל, וכן, פירוקו נעשים על ידי עובדי החברה המספקת. מומחיה אף ידריכו את הלקוחות בתפעול נכון של מערכות מיזוג האוויר ויספקו שלל הנחיות חשובות נוספות נדרשות. מומלץ להזמין אוהלים וציוד לאירועים נוסף אצל חברה בעלת מוניטין בתחום. מומחיה המסורים ילוו את הלקוח ככל הנדרש.