התפקיד של אמנות הוא לגרום לנו להרגיש, גם כאשר אנחנו לא מבינים את הסיפור. האנושות, לאורך כל ההיסטוריה נוצרה משרשרת אינסופית של סיפורים. אנחנו אוהבים לספר על עצמנו, לכתוב על עצמנו, לתת לעצמנו מקום להיות בו מי שאנחנו, אנשים חושבים בתוך המרחב.

אנחנו יודעים להגיד עד כמה לאומנות יש חלק לא רק בתרבות הכללית בה אנחנו חיים, כי אם יש לה גם את היכולת להשפיע על האופן בו אנחנו חווים כל מציאות בה אנחנו חיים. כאשר אנחנו מדברים על שילוב של אמנות בתוך חלל של חדר או בית המשמעות היא כפולה. מצד אחד זה מה שמאפשר לחלל של כל חדר, בין אם זה הסלון או חדר השינה, לקבל זווית נוספת. מצד שני הציור הוא זה שבכוחו לתת לנו עוד ועוד השראה.

אנחנו מזמינים אתכם להבין איתנו מה בדיוק יש באותם ציורים שגורים לנו בכל יום להתרגש מחדש .

אז מה זה בכלל ציורי אבסטרקט ?

ציורי אבסטרקט הם ציורים בהם אין תיאור מוחשי של משהו אותו ניתן לתאר במילים. כאשר אנחנו מדברים על ציורי אבסטרקט אנחנו למעשה מדברים על מגוןן מאוד רחב של ציורים העונים להגדרה הזו. לכן, אנחנו יכולים למצוא למעשה, די בקלות, מגוון מאוד גדול של ציורים שיתאימו למה שאנחנו מחפשים ורוצים למצוא. אנחנו יכולים למצוא ציורים צבעוניים מאוד, מונוכרומטיים או כאלו שמזכירים לנו משהו בלתי נשכח.

בחירה של ציורי אבסטרקט עבור חדר כזה או אחר בבית או במשרד מוסיף לא רק צבע לחדר כי אם גם עניין. הציורים הללו מוסיפים זווית אחרת לחלל שאנחנו לא בהכרח יכולים למצוא בקלות רבה כל כך ולהביא לכדי מימוש באמצעים אחרים.

ציורי אבסטרקט לא חייבים להיות משהו שאנחנו יכולים לתאר במילים אבל הם בהחלט צריכים להיות ציורים שמרגשים אותנו. אין זה אומר כמובן שכולם יתרגשו מהציור שאנחנו בחרנו להתרגש ממנו. אבל זה כן אומר כי מדובר על ציורים שאנחנו יכולים להפוך אותם לחלק בלתי נפרד מהנוף שלנו.

מעוניינים לרכוש גם כן ציורי אבסטרקט?

אם גם אתם מעוניינים לרכוש ציורי אבסטרקט עליכם קודם כל להבין כי אין בחירה נכונה. יש בחירה שמתאימה לכם. לחלומות שלכם, למחשבות שלכם, לאלמנטים שאתם אוהבים יותר או פחות בתוך חלל מסוים. אתם כמובן לא חייבים לבחור פריטים שלא באים בקנה אחד עם מה שאתם לא אוהבים מאוד.

אבל, כמו כן, כאשר אתם בוחרים ציורי אבסטרקט עבור החלל של הבית, אתם צריכים לקחת כמובן בחשבון את העובדה כי ציורי אבסטרקט עבור חלל זה  או אחר צריכים להתכתב עם החלל של החדר .

מוזמנים להסתכל בקטלוג לבחירה מבין שלל הציורים.