אין מי שלא מכיר את זה. הכל התחיל בריח לא נעים של ביוב שעלה מהכניסה לבית, מחדר האמבטיה או מהשירותים. חשבתם שזו הסתימה שלא טופלה מהרגע בו נכנסתם לבית, אתם מנסים לקנות משהו בחנות לחומרי בניין, לא עובד. קראתם לאינסטלטור וגם הוא לא מצא את הבעיה. כנראה שיש לכם בעיה, אולי נזילה בביוב.

אין מי שלא יודע זאת, המים שלנו לא מופיעים בברז כך פתאום וכאשר הם זורמים לכיור הם לא נעלמים. היום, בעולם המודרני בו אנחנו חיים אין בית בו אין תשתיות של מים וביוב. הביוב כמובן זורם במורד הצינורות המנקזים את הביוב מהדירה שלנו אל עבר הביוב של כל השכונה, העיר והלאה אל המקומות המיועדים לכך.

צינור, כמו כל פריט, עלול להישחק עם השנים או לחוות מפגעים שונים שמעמידים את התפקוד התקני שלו בסכנה. כך שלא פעם, אם עולה ריח רע, יכול להיות שיש נזילה בביוב, באחד הצינורות הטמונים בתוך היסודות של הבית או בניין, בה יש לטפל.

כאן יש מקום לביצוע צילום קווי ביוב

הצרת שלנו לא פעם טמונה עמוק למטה בתוך יסודות הבניין, מטעמים הנדסיים כמובן. אבל, אם יש נזילה, איך איש מקצוע יצליח לאתר את הבעיה בלי להרוס את כל הבית או הכניסה לבניין?  הדרך הטובה ביותר למיקוד של העבודה היא על ידי צילום קווי ביוב .

צילום קווי ביוב זו פעולה הנעשית בידי אנשי מקצוע, מומחים לדבר, להם הציוד המתאים לצילום במקום נמוך במיוחד, הרחוק מהישג יד אדם, בחושך אופייני כמובן לאזור בו טמונים הצינורות של הביוב.

צילום קווי ביוב יאפשר לכם ולאיש המקצוע בו בחרתם להבין בדיוק היכן נמצאת הנזילה מה שיאפשר לפתור את הבעיה באופן ממוקד, על ידי גרימה של מעט נזק ככל האפשר.

באלו מקרים יש לבצע צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב לא מיועד רק לאלו המעידים על תקלה סמויה מעין בבית או בבניין, צילום קווי ביוב זה תהליך המיועד גם במידה רבה לאלו המעוניינים להיכנס לבית חדש. הרי כאשר אתם רוכשים בית, במיוחד בישראל, עוד מחירי הדירות רק עולים כל הזמן, אתם רוצים להיות בטוחים כי התשתיות של הבית עומדות על תילן.

צילום קווי ביוב יכול לתת לכם במקרה הזה מידע עדכני על אופן הפעולה של הצנרת בבית או בבניין. בנוסף, כדאי לדעת כי במקרה של תביעה של הביטוח, צילום קווי ביוב הנעשה בידי חברה מורשה, זה בלבד יכול לשמש אתכם כראיה בבית משפט.

אנחנו כאן בשבילכם

אנחנו, ב- AT- tec מחכים לכם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר כדי שנצליח ביחד למצוא את המקור לכל הבעיה. אז למה אתם מחכים?