טונר למדפסת Xerox  – כיצד קונים את הטונר הנכון

אחד הכללים לגבי מוצרי מחשב ומדפסות באופן כללי הוא, ברגע שאנחנו קונים מוצר מסוים, עלינו לקחת בחשבון שנידרש לקנות עבורו מוצרים נלווים, ציוד היקפי, שיאפשר לנו להשתמש במוצר הראשוני שקנינו.

למשל, אם אנחנו קונים מחשב, סביר להניח שנצטרך לקנות בשבילו עכבר, רמקולים ועוד שורה של מוצרים נוספים בשביל שנוכל להשתמש בו בצורה סדירה. כנ"ל לגבי מדפסות, המדפסת כשלעצמה לא יכולה לשרת אותנו אם אין לה טונר, אם אין לה דיו, אם אין לה דפים. בלי כל זה, מדובר על מוצר חשמלי, שיעמוד כמו פיל לבן בחדר ולא נוכל לעשות בו שום שימוש.

אחת השאלות שלא מעט אנשים שואלים את עצמם היא, כיצד קונים ראש דיו או טונר למדפסת. למשל, אם אנחנו צריכים טונר למדפסת XEROX , כיצד אנחנו עושים את זה בצורה נכונה בשביל שנוכל להפיק תועלת מרבית מהמדפסת, כיצד אנחנו יכולים לעשות את זה מבלי לגרום נזק למדפסת וכמובן בשביל לייצר מוצר דפוס איכותי, בין אם זה לעבודה, לימודים, שימושים אישיים או כל דבר אחר.

לפני שנסביר כיצד אנחנו עושים את זה בצורה נכונה, חשוב להדגיש כאן מספר נקודות משמעותיות. ראשית, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מקומות בהם ניתן לרכוש טונר למדפסות באופן כללי, ובפרט טונר למדפסת XEROX. אנחנו יכולים למצוא חנויות שמוכרות מוצרי מדפסות, חנויות מחשבים שמתעסקות בכך וכן חנויות ציוד משרדי שמספקות לנו סוגים שונים של טונרים וראשי דיו עבור מדפסות מדגמים מגוונים, אנחנו צריכים פשוט להחליט איפה אנחנו רוצים לבצע את הקנייה. כמובן שלצד אותן חנויות, הרי שאנחנו יכולים גם לפנות לחברה וכן לאתרי אינטרנט שעוסקים בתחום.

שנית, סביר להניח שאם אנחנו נידרש לקנות טונר או ראש דיו, לא מדובר בעניין יומיומי. מדובר במוצר שאנחנו נדרשים לקנות אותו אחת לכמה חודשים ולעיתים אפילו מעבר לכך. לכן כשאנחנו קונים את המוצר, מוטב לעשות את זה במקום איכותי ומוכר, וכמובן לקנות מוצר ברמה גבוהה, בשביל שלא נידרש באמת להחליף אותו לעיתים תכופות. בוודאי, אם מדובר במוצר שאנחנו נדרשים להשתמש בו לצרכים מקצועיים או אחרים.

שלישית, לפני שאנחנו מבצעים רכישה כזו, מוטב שאנחנו גם נלמד על הנושא מעט, כלומר נבין למה בעצם אנחנו צריכים לקנות טונר ומה בדיוק יכול להתאים למדפסת שלנו, וכן רצוי שאנחנו נבחן את המקומות השונים שמציעים לנו טונרים או מוצרים אחרים למדפסות, בשביל שנוכל לעשות סקר השוואת מחירים ולקבוע איפה אנחנו רוצים לקנות את המוצרים שלנו.

כיצד קונים טונר למדפסת XEROX

כמו במקרים אחרים, גם כאן, חשוב מאוד להקפיד שהמוצר שאנחנו קונים, קרי הטונר, הוא מקורי וחדש. אנחנו יכולים למצוא לא מעט מקומות שיציעו לנו מוצר ישן, מוצר ממוחזר וכן לא מקורי.

הבעיה היא, למרות שמדובר במוצרים זולים יותר מבחינה כספית, הרי שהם זולים יותר מבחינת האיכות שלהם. כלומר, הם לא יאפשרו לנו ליהנות מהדפסות ברמה גבוהה.

אנחנו יכולים לדעת על פי סוג הטונר, כמה הדפסות, פחות או יותר אנחנו יכולים לבצע בעזרתו, ולכן חשוב שאנחנו נבחן את הנקודה הזאת בטרם אנחנו קונים טונר כזה או אחר. צריך להדגיש עוד, שלכל מדפסת יש טונר מתאים עבורה ויהיה נכון מצידנו לבחון, את סוג המדפסת שלנו ובסופו של דבר, איזה טונר יכול להתאים לה.

כך אנחנו נבצע קנייה איכותית, קנייה של טונר אשר ישרת אותנו במשך זמן רב ויאפשר לנו ליהנות ממוצרי דפוס איכותיים.